GalantWeb

Odkládací schránka

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Pánové. Dnes jsem zjistil že mi nejde zamykat schránka před spolujezdcem. Je na to snad nějaký jiný klíč?
Radouš


Offline Pistique

Predpokladam, ze by nemal byt iny. No svoju som este nikdy neskusal zamykat :D
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99


Offline Jindřišák

Já sem svoji zkusil. Pak se to zaseklo a nešlo to odemknout! Byl sem daleko od domova a v přihrádce byla GPSka, mapa a panel od rádia! No půl hodiny sem ji otevíral! :D Nějak se to zasekává, ale řekl bych, že je to problém u většiny značek které tento typ zámku používají. Nám doma na 8 autech blbne všech 8. Některé zamykat nejdou, některé pak zase odemknout. :worried:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Misak

U me trebas jde zamykat dobre ale,
v Nemecku jsem k autu dostal 3 klice:

1 klic odemkne vse (dvere, kufr, kastlik, zapalovani)
1 klic neodemkne kastlik
1 klic neodemkne kufr

Vsechny nastartuji a odemknou auto od ridice (u spolujezdce nevim)

Duvod, proc je to takhle, jsem nikdy nezjistil.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Jindřišák

U me trebas jde zamykat dobre ale,
v Nemecku jsem k autu dostal 3 klice:

1 klic odemkne vse (dvere, kufr, kastlik, zapalovani)
1 klic neodemkne kastlik
1 klic neodemkne kufr

Vsechny nastartuji a odemknou auto od ridice (u spolujezdce nevim)

Duvod, proc je to takhle, jsem nikdy nezjistil.
Já mám auto z Rakouska a dostal jsem 3 klíče. Dvěma jde odemknout všechno a mají takovou tu plastovou rukojeť. Ten třetí je čistě ze železa a neotevře ani kufr ani kastlík. Podle manuálu k autu jsou podle toho klíče schopni udělat kopii nových klíčů, jestli jsem to správně pochopil. U mě se ale kastlík po zamčení občas zasekne, tak ho radši nezamykam..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Když ten nespolehlivej zámek předělám na spolehlivej tak to už bude vypadat blbě
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Mezi námi, já sem za 7let ježdění v galantu kastlík neuzamkl ani 1x.)
Pokud ti zloděj rozmlátí okno, tak to se dá za pár stovek vyměnit, když ti vytrhne kus palubky kvůli zamčenýmu kastlíku, je oprava náročnější... Daleko náročnejší...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To klidně může. Budu tam zamykat jedovatýho hada
Radouš


Offline ada4

Nechcu vidět, až k tomu hladovýmu hadovi půjdeš pro zapomenutou GPS a panel od rádia :)))
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Mezi námi, já sem za 7let ježdění v galantu kastlík neuzamkl ani 1x.)
Pokud ti zloděj rozmlátí okno, tak to se dá za pár stovek vyměnit, když ti vytrhne kus palubky kvůli zamčenýmu kastlíku, je oprava náročnější... Daleko náročnejší...

Lepší bude nechat odemčené celé auto. Škoda rozbitého okna.  :D NENENE Každé zabezpečení odrazuje zloděje. Víc zámků = víc práce = vetší riziko pro zloděje a pro mě větší šance že ho chytnu a uřežu mu prsty na jedné ruce  :worried: :mellow:
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Lepší bude nechat odemčené celé auto. Škoda rozbitého okna.  :D NENENE Každé zabezpečení odrazuje zloděje. Víc zámků = víc práce = vetší riziko pro zloděje a pro mě větší šance že ho chytnu a uřežu mu prsty na jedné ruce  :worried: :mellow:
To jsem dělal, když sem dával auto do garáže dál od baráku, neměl sem v něm nic drahého - rádio a navigaci vždy sebou pryč, že si veme rezervu, radši to, než nechávat měnit zámky za 20tisíc (vím o čem mluvím, jeden dobrák mi strčil do zámků šroubovák, neodemkl ani u řidiče ani u spolujezdce, tak rozbil zadní okno, chtěl odjet a nenastartoval - že by alarm?) ....
Jinak sorry, ale plastovej jazýček u schránky spolujedce je opravdu otázka 2 vteřin, ale zmáčklá palubka za to fakt nestojí....
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jestli mě naserou tak tam narvu slznej plyn
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
k te schránce já mám taky 3 klíče,2 černé a jeden šedý,všecky jsou stejné jen s tím šedým neodemknu ani nezamknu schránku,jinak jde snimi odemykat,zamykat,startovat .. aute je koupené v ČR