GalantWeb

Jaké repráky k rádiu?

Offline Megamix

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Ahoj všem já jsem si pořídil Panasonic CQ-C5355N a repráky taky od Panasonic ty nejsilnější a hrajou dobře jsem s nima spokojený. Repráky mám tyto:  http://www.autoradia.eu/e-shop.php?akc=detail&kateg=5&idvyrb=230


Offline DORIANXXL

...zdravím,ja som dal do zadného plata kompa od Dexonu a zvukový prejav je výborný. ^_^ Viac menej sa priklánam k značkám ako Tesla,Dexon alebo Wehicle.Myslím,že aj našinci sú v tomto smere dost dobrý ^_^
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

4x Infinity Kappa coax 10 a 16cm, plato Infinity CS.1 kompo, dveře 2x FOCAL 165 A1 kompo, napájené Alpine CDA 9855R a 2x Audison SRx4.....  A pořád to není ono...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline t.j.silence

...zdravím,ja som dal do zadného plata kompa od Dexonu a zvukový prejav je výborný. ^_^ Viac menej sa priklánam k značkám ako Tesla,Dexon alebo Wehicle.Myslím,že aj našinci sú v tomto smere dost dobrý ^_^
Prosím ťa o čom to pletieš. Ako môže byť z nejakej československej frašky výborný zvuk. To som ešte nepočul. To si asi ešte nepočul napr. Em Phaser.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Z vlatní zkušenosti vím, že kompa od dexonu hrajou hodně dobře a navíc maj i peckový hodnoty zkreslení. A jsou za rozumny penize...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline DORIANXXL

...presne tak, ako píše Dragon-and-his-Mitsubishi.
t.j.silence: pozri na web.stránky Dexonu-autohifi a možno zmeníš názor ^_^ Chcel som len poukázat na značky,ktoré za slušný peniaz dokážu pekne zahrat. A rozhodne by som ich za frašky nepovažoval.Dexon má v tomto smere dlhodobé skúsenosti a niektoré jeho komponenty z radov autohifi patria medzy velmi dobré aj v celosvetovom merítku. Asi tolko...
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ale to, co si tam napsal dál, jako Vehicle nebo Tesla... To fakt ne, s tema s tebou nesouhlasím... Navíc ani Dexon nemá na vyhlášené audiophil značky jako je třeba DLS, Focal, Morel atd...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
obchod s hifi a autohifi je treba na husitsky 30 www.audiovision.cz
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ja nakupuju na ebay.de a na http://ahifi.cz/
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline t.j.silence

Na túto tému by som sa tu ja mohol baviť 100 rokov. To že si pozriem nejakú stránku mi asi k zmene názoru asi nepomôže. Musel by som ich pochopiteľne najskôr počuť. Inak keď sa chceme baviť čo z pohľadu pomer: výkon kvalita a cena tak čo takto JBL. Netvrdím že tie tvoje značky sú úplne márne ale kvalita to rozhodne nieje. Mal som možnosť to počuť.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Nejlepší repráky k rádiu jsou takoví ty kulatý.... :-)
S kevlarovou membránou a dvojitým magnetem z magnetové hory :-) chii chi
já sice na motorce žádný nemám ale zase je mám v blembáku tak že mám čupr poslech...a můžu si tam napojit i MP3 přehrávač ...heč.....!!  .-)
Dobso...


Offline mecak

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
já mám dorou zkušenost se značkou DEXON a co vy??
Galant 1,8i 1995


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Dexon je tuším Česká firma že...? nejsou až tak špatný ..rozhodně v phodě převálcujou Sony,Pioneer a blaupunktíky....Dobrý jsou ještě Alpine,Rainbow,kicker,Helix a Hertz....ovšem už ale za trošku jinou cenu... :-(
Nejhorší je past na uši 2-3 pásma v jednom ....to je šílený.... vejšky ... středy ..a basy musí bejt vzlášt...jinak se to sleje do jedný louže a nedá se to poslouchat.....
Dobso...


Offline t.j.silence

Dexon že prevalcuje Pioneer? To určite. Sony je čo sa týka auto-audia slabá stredná trieda. Ale Pioneer by som radil určite do jednej kategórie s Alpine-om a to už je niečo.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Jasně že pokud máš v autí Pioneer sestavu tak jí budeš hájit zuby nechty.... :-)
Ale Dexon se specializuje na Hifi aparaturu a to převážně repro soustavy tak že má navrch už jen v tom že neustále zlepšuje ...... kdežto Sony-Pioneer-Blaupunkt jsou jen konfekční sériovky tvořený na běžícím pásu.... Bez urážky ..ale pokud teda do auta něco pořádnýho tak tohle teda  rozhodně ne.....
Pokud máš rád hudbu tak jako já tak si připlatíš...... a pak jen lapáš po dechu.......    :-)))
Proste tyto firmy už nejsou to co kdysi.....
Tak že pokud můžu radit tak do auta toto.... Ale celou sestavu... !!!!

Rainbow
Hertz
Helix
Focal
Dobso...


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Tak ludia ja neviem .....tu značku dexon nepoznám , ale viem že Sony je shit a blaukpunt tiežž.Mal som tu čset ich mať.Teraz v Galoši mám  ROCKFORD FOSGATE  komplet všetko okrem radia a som s tým spokojný, ale v tom mala Dobs. pravdu za dobru hudbu sa platí ani mna to nevišlo pár korun  :worried: aaaaaale j e to super
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Přesně.. myslím že japonec a ke všemu kultovní značka Mitsubishi a vaši miláčci si zaslouží to nej a zase nej...!!!! 
Vždyt nemáte Fávo a nebo nejakou posranou octávku proboha...!  tak proč tam cpát nejaký repro za 1000,-  ..  a radio z Datartu..
Sakra už ...!
Dobso...


Offline t.j.silence

Konečne múdra reč... :mellow:
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline DORIANXXL

Vehicle a 3.miesto na Mistrovství ČR v dB Dragu.
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

V bB dragu vyhraješ s čímkoliv, co ti natlačí dost dB do mikrofonu, ale chtel bych videt (slyset),  opravdu rad, TUS instalaci od Vehicle na EMMU a treba od Rockford Fosgate nebo jinych....  :D :D :D :D To by byl rozdíl...
« Poslední změna: 07.12.2008 - 19:13:43 od Dragon-and-his-Mitsubishi »
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!