GalantWeb

prodám nebo sešrotuju Galanta

Offline tomulac

Nastal čas rozloučit se s mojím galantem. Je už mu asi úplně všechno - koroze podvozku, hrnců tlumičů, ramena jsou KO, spojka klouže, děravý výfuk, zdvihátka cvakají...prostě už pro mě nemá cenu dalších investic. Jedná se o rok 97, 2,5 l (rozvody před 3 roky), najeto 23xxxx, technická do září. Co jsem tak zjišťoval, tak pro sešrotování by neměly chybět základní díly. Nechce ho někdo koupit jako celek? Případně mám na prodej 17 kola z fotky včetně pneu s celkem slušným vzorkem. Případně 15 zimní taky se slušným vzorkem. Nevím jaké díly se dají rozprodat - možná mlhovky, potom mám křídlo (není na fotce). Tak dejte vědět kdyby měl někdo zájem, ideálně o celé vozidlo (eko zaplacena).


Offline darkcerberus22

Dobrý den, mohl bych vás poprosit o fotku toho křídla? :) Děkuji :)


Offline danmickaa

Kdybys mi mohl vyndat solenoid od EGRu, byl bych rád :)



Offline tomulac


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline tomulac

Teď mám chevrolet spark po mámě. Je to sranda přesedlat z 2,5l do 0,8l  :laugh: ale mám to jen na 3 roky na popojíždění do práce. Mezitím doplatím byt, přítelkyně doplatí svůj leasing, a potom půjdu do leasingu já. Líběj se mi mazdy, tak asi cx3 nebo cx5 :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak ať ti Mazda nerezne a ať se to vše povede.


Offline Sir Dag

tak ja to beru šéfe :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ty chceš mýho bývalýho fakt rozřezat?ŘEZNÍKU!!! :-D :-D :-D


Offline Sir Dag

heled..jako..jo....promi n robe....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

Přidávám se... Jestli bude hnutá kastle, nechám ho za 10k a jen jako celek. Odvoz vlastní.
Ano, zachránil nás.


Offline Kouba96

Nabídka platí, kastle hnutá
Nechci ho jen tak sešrotovat, takže za 10k, odvoz vlastní. Kastle má korozi zadních lemů. Dělaná celá přední náprava, brzdové desky Ate a Brembo mají najeto možná 2000km. Další díly navíc, pokud je neprodám zvlášť.


Offline Aurvang


Offline Sir Dag

Kouba...na té první fotce z těch tří nových, je krásně vidět, jak je to zhnuté až u motorové příčky. To jsi mi ani nemusel volat...

PS: hlavní je, že všechno pohltil a vy jste vylezli po svém. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline tomulac

Ukládám fotky zimáků, kterých se chci zbavit. Fotil jsem je špinavé, tak jak jsem je vytáhnul z garáže. Vzorek je mezi 6,5 a 7,5 mm na všech kolech. Gumy jsou 3 roky staré Falken eurowinter 195/60R 15 88 T. Cena je 2000 za komplet, nebo 1250 za kola a 1250 za gumy.
« Poslední změna: 19.10.2019 - 11:27:00 od tomulac »


Offline tomulac

ukládám i fotky letňáků, které mám k prodeji. Na fotkách jsou špinavé.  Jedná se o 17" s gumami 215/45 R17 87Y Goodyear Eagle F1 assymetric 2. Vzorek je mezi 3 a 4 mm cena za komplet 3000,-. Kola samostatně za 2500,- a gumy 1000,-.


Offline tomulac

Tak zimáky už nemám, letňáky jsou stále k dispozici:)