GalantWeb

Sraz Zličín a Lasergame

Offline Drak

říkal polovičku ne...takže 6,5 :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

Když nebude volno, tak klidně zajedem někam na motokáry nebo tak...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tombik

Jojo, na kladně jsou kdyžtak motokáry, takže bych byl i pro....A nebo je kousek od zličína celkem pěkné paintballové hřiště. Ale to by chtělo mít sebou vhodný hadry, takže to asi ne...


Offline morfes

Tak co pánové, počítáte s tím? Já to mám v kalendáři :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

já to v sobotu doufám stihnu ale nemám to na 100% napíšu to v pátek to bude jistý -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

ještě dotaz ten sráz tedy bude 15 nebo 22 května ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline tombik

Osobne se hlasim pro 15. i kdyz ted mam fakt spoustu neprijemnosti kolem vseho mozneho, tak bych to mel byt schopen dodrzet. Nezamlouvam nic. Proste bude volna lasergame nebo ne, ale rekl bych ze ano. Kdyby nahodou ne, tak zajedeme na kladno na motokary....

Budu se na Vas moc tesit panove :)


Offline Drak

taky počítám s 15.5 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Velmi mě to mrzí, jel bych hned, bohužel musím makat na diplomce :(

Nějak se ten konec května sakra rychle přiblížil. Tak kdyžtak na nějakým srazu v létě...


Offline tombik

Ghost Buster: Tak mnoho stesti.

A jaky cas dame panove?


Offline koty

já možná přijedu na 50% pokud se stihne dát dokupi mí auto  -_- ale v pátek řeknu určitě
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To zas bude děr po pálení a vyhrabanýho kamení....  :angry: ale jo jen do toho....  :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tombik

Tak panove, pojdme se napevno domluvit.
Za mě 11:00 Zličín, s tím že nevím jak dlouho pobudu. Mám teď nějaké vážné problémy a může se stát že dorazím jen na tu hru a pak se zas rozloučím a pojedu (případně Vás doprovodím vozem do restaurace kde dělají mé oblíbené hamburgery)


Offline koty

Osobně mi to moc nevychází na tu sobotu ale i počasím  :(, měl bych návrch to nechat na sobotu za týden protože moc lidí se tu nehlásí . :undecided:
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

Muzu i pristi sobotu. je fakt, ze ma byt celkem hnusne.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tombik

Ok, me se uz asi nic zavratneho nezmeni, takze klidne muzeme pocitat s posunem.


Offline Misak

+1 na dalsi tyden, bude po vyplate :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline morfes

Počasí bude asi fakt docela naprd...zkusíme teda tu příští sobotu? Já bych byl pro...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tombik

Tak ted uz je mi to zas tak nejak jedno a skoro by se mi to hodilo vic zitra :-)

Ale jak chcete :-) Fakt podle Vas panove. At se nesrazime ve dvou.


Offline Misak

Volby jsou az za dva tydny, pocasi by se taky melo malinko zmatorit (aspon podle dlouhodobe predpovedi) a ja bohuzel nejsem v so odpoledne k zastizeni, takze za me hlas na pristi vikend. A me drahe polovicce se to ted taky nehodi-nejaky zkousky ci co.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)