GalantWeb

Sraz

Anketa

Místo srazu

Kemp Opatovec ( http://www.kemp-opatovec.cz/ )
2 (20%)
Penzion Koliba Hrádek
4 (40%)
Jiné místo
4 (40%)

Celkem hlasovalo: 10

Offline Zdoter

 Kdyz jsme nakousli tema srazu a mista tak bych to zkusil upravit do nejake konkretnejsi podoby. Nedelal bych sraz ve stredu republiky,ale spis bych ho udelal tam,kde je nejvice lidi ochotnych dojet. Timto prosim at hlasuji Ti,kteri by meli zajem prijet (je mi jasne,ze na 100% to nikdo nebude vedet presne,ale at zbytecne nehlasuji Ti kdo vedi,ze stejne neprijedou) a pak by se videlo jak dal.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Hoody

Zájem by byl, ale přes celou republiku bych asi nejel :)
jezdím za LPG ;)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak tak souhlasím s hoodym.... :mellow:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
pro každýho, asi čím blíž ,tím asi líp, uvidí se, spíš jsem zvědavej, kolik členů bude mít zájem. :undecided:


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no dle toho kde všude bude upoutávka......určitě bych to dal i  na micuklub.....no a pak třeba do mhd, nebo 3 stíhačky by to mohly napsat na nebe....ne to si už dělám prdel......osobně sem dycky naserinkanej když se dozvím pozdě že byl sraz a nebo o něm vím ale kuli práci tam nemůžu jet... :(

nejvíc lituju japan day meetingu......  :'( ...zatím jsem se taky neúčastnil....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Stillfish

Já moc lidí s Galošem ve svém okolí neznám, takže bych se na sraz vydal i na delší cestu -_-. Ale uvítal bych, kdyby to bylo na Moravě :mellow:.
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
možná bych dal i možnost - Je to jedno / kamkoli

(třeba před 3mi týdny jsem se vrátil ze srazu TDM a měl jsem to cca 650 tam a 650 zpět  :evil: )


Offline Zdoter

Koukam,ze zatim dost prevazuji stredocesi :-D Uvidime kolik lidi se jeste ozve a jak se pak dohodneme. Jinak za sebe rikam,ze pro me taky neni zas takovy problem dojet takrka kamkoliv.Zvlast kdyz si vezmu,ze by se dalo jed ve dvou,ze LivArte? :-D :-D
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline LivArt

Zdoter: Jo, to by bylo fajn, protože autem si zatím někam dál takhle sám netroufám a vlakem jezdit, to je na k...
Ale musel by bejt rozumnej termín, v půlce září mám už zas nástup do školy.


Offline Zdoter

Taky bych byl radsi kdyby to bylo zkraje zari,pak uz to mivam dost naslaple. Jinak pro me dalka neni problem a urcite by jsme se dohodli. Cestu vlakem ani nekomentuju,to neni pro me a nedej Buh jet autobusem  :o od doby co delam ve firme,kde se vyrabi jsem v zadnem nejel  :evil:  :evil:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Taky bych byl radsi kdyby to bylo zkraje zari,pak uz to mivam dost naslaple. Jinak pro me dalka neni problem a urcite by jsme se dohodli. Cestu vlakem ani nekomentuju,to neni pro me a nedej Buh jet autobusem  :o od doby co delam ve firme,kde se vyrabi jsem v zadnem nejel  :evil:  :evil:

 ^_^ ^_^ ^_^ to jako že je to poctivě udělaný a kvalitní bus??? bo proč???? :D

jinak třebas u nás v otrokovicích jsem už jedinej galanťák já, a po zlíně sem jich potkal všehovšudy tak max do 5 aut (myslím celkově jakýhokoliv galanta)......

co se týče termínů...mám výplatu ke dvacátému takže tak nějak tohle datum, no když moc tak třeba hned začátek září to by možná šlo.....a možná bych se s tou mojí skořápkou odvážil jet i dál....třeba se mi konečně do té doby povede vyměnit ložisko a udělat těsnění...achjo moc plánů málo love :( :(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Howler

taky jsem pro sraz, když to nebude někde u Aše  ^_^


Offline Zdoter

Tak zatim 7 lidi na Zapadě a 5 na Východě. A dva lidi presne uprostred :-) trosku bych to postouchnul a poprosil bych ty,kteri by se chteli zucastnit at se vyjadri kde by sraz radi uskutecnili a kam az by byli ochotni dojet. Eventuelne nejake dobre napady na misto srazu. A jeste prosba na Draka. Kde jsem udelal chybu,ze v ankete nevidim kdo jak hlasoval???  :undecided:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Werewolf66

tak me je to vice mene jedno kde...ale urcite s prespanim, klidne kemp....a nebo neni nejakej sraz mitsubishi? ze by se to spojilo s nima? Pac kdyby to bylo vetsi tak by se dalo treba dohodnout letiste, treba na sprinty.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

Tak ja jsem mel spis predstavu udelat sraz galantwebu pro lidi odtud .. nez vylozene pro ty co maji mitsu galant ..
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Werewolf66

no tak jasny, ja myslel jako jestli nebude sraz treba Mitsubishi Clubu...ze by to mohlo byt vetsi a tim padem lepsi prostor + moznost se vyblbnout. Ja se ale samozrejme nebranim soukromemu srazu to v zadnem pripade, to ma taky neco do sebe.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kdysi,kdysi dávno se pár lidí na mitsuclubu nepohodlo s mitsuclubem s ostatními,no a asi to do ted zůstalo u ledu, proto asi nečekej náký reakce na společnej sraz. :(
« Poslední změna: 11.06.2012 - 23:01:57 od Rob »


Offline Werewolf66

tak tuhle historii neznam, jestli je v tom neco takoveho, tak se neda svitit mno....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline LivArt

Ad místo: Kam až se chce Zdoterovi, to nvm.... Ale letět 200km daleko by asi nemělo moc smyslu. Každopádně nechám to na něm  :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak tuhle historii neznam, jestli je v tom neco takoveho, tak se neda svitit mno....
  možná to ještě někde na mitsuclubu bude, byla to skoro válka. ^_^ Tady si počti, at jsi v obraze, ale je to už pár let z5,ale nevracejme se k tomu, čo bolo-to bolo,terazky je galantweb!!!!!!!!!!!!!!! ^_^  http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/hadky-a-rozbroje-stop-45442
P.S.,  jak vlastně skončil Zion?
« Poslední změna: 11.06.2012 - 22:58:33 od Rob »