GalantWeb

Zamčené klíče v autě

Offline GanoR

Hoši průser jako svině... Měl jsem odpojenou baterku a nechal jsem klíče v zapalování a když jsem ji připojil, tak se auto zamklo... Je nějakej způsob, jak to odemčít bez poškození? Mám přístup pod kapotu, k nic víc.. A docela to hoří, mám tam peněženku s doklady a penězma.. Díky za každou radu... Jinak DO je od Magicar...


Offline Drak

jestli je to Magicar s obousměrným ovladačem a terčíkem na předním okně, tak když na ten terčík vytukáš pin, co se zadaval při instalaci, tak se odemkne.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline GanoR

No tercik tam je( s nápisem knock here a modrým svetylkem) ,ale jak obousměrný?


Offline GanoR

A zvlášť, s DO už jsem to koupil, takže netuším kód, snad možná Vojtíí..


Offline Vojtíí

Omlouvám se. Ale pin neznám. bývalý majitel mi ho nesdělil.
« Poslední změna: 01.09.2016 - 07:17:58 od Vojtíí »
Jeden blázen do Galanta.


Offline Vojtíí

rostik7227@seznam.cz    Tohle je předchozí majitel zkus ho kontaktovat
Jeden blázen do Galanta.



Offline Drak

tady je standartní postup odevření tukaním, pokud ten kod někdo nezměnil, tak bude 1111.

10x zatukaš na terčík. LED začne rychle modře blikat. vytukaš kod (1111). Po každém tuknutí čísla kodu LED dlouze modře blikne a pak začne zase rychle modře blikat.

zde maš postup z manualu.

Programování bezpečnostního kódu
Pro použití 4 – místného bezpečnostního kódu jako kódu pro nouzové odemknutí je nutné aktivovat tuto možnost v Programovém menu 1-4. Z výroby je kód nastaven na hodnotu 1111.
Naprogramování bezpečnostního kódu (1111-9999):
11. Zapněte zapalování.
12. Otevřete dveře.
13. Stiskněte tlačítko na RPS 10x. Při každém stlačení červená LED 1x blikne. Interval mezi jednotlivými stisknutími nesmí být delší než 1,5s.
14. Modrá LED začne rychle blikat. Nestane-li se tak, vraťte se k bodu 1.
15. Stiskněte tlačítko na RPS senzoru tolikrát, jaké je Vaše první číslo v rozsahu 1-9. Při každém stlačení červená LED 1x blikne.
16. Po zadání číslice vyčkejte na potvrzení příslušným počtem bliknutí modré LED.
17. Modrá LED začne rychle blikat. Stiskněte tlačítko na RPS senzoru tolikrát, jaké je Vaše druhé číslo v rozsahu 1-9. Při každém stlačení červená LED 1x blikne.
18. Po zadání číslice vyčkejte na potvrzení příslušným počtem bliknutí modré LED.
19. Pokračujte opakováním bodů 7.,8. pro třetí a čtvrté číslo Vašeho kódu.
20. Po zadání čtvrtého čísla světla bliknou na potvrzení naprogramování kódu.
Bezpečnostní kód je naprogramován.e.

Vypnutí alarmu bezpečnostním kódem
6. Poklepejte na sklo v místě přichycení RPS 10x.
7. Po každém poklepání 1x blikne červená LED. Interval mezi jednotlivými poklepáními nesmí být delší než 1,5s.
8. Modrá LED začne rychle blikat.
9. Postupně vložte Váš čtyřmístný kód příslušným počtem poklepání 1-9. Po každém poklepání 1x blikne červená LED. Interval mezi jednotlivými poklepáními nesmí být delší než 1,5s. Po zadání každé číslice vyčkejte na potvrzení příslušným počtem bliknutí modré LED. Potvrdí-li LED správný počet poklepání a začne znovu
rychle blikat, pokračujte zadáním zbývajících třech číslic. Byl-li zadán nesprávný kód, dálkový ovladač začne pípat a vibrovat (4x). V tom případě zopakujte postup od bodu 1.
10. Po zadání celého správného kódu se dveře odemknou a vypne se alarm, což bude signalizováno i na dálkovém ovladači. O vypnutí alarmu bezpečnostním kódem se můžete pokoušet 5x v průběhu 30 minut. Pak je tato funkce zablokována na následujících 24 hodin anebo do odemknutí dálkovým ovladačem.
« Poslední změna: 01.09.2016 - 08:48:40 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline GanoR

Tak díky za pomoc, ale bohužel kód byl změněnej a já to potřeboval okamžitě otevřít a než bych se přes prvního majitele dopátral ke kódu, tak by to moc dlouho trvalo, takže jsem zavolal na nouzové otevírání aut, za 20 minut dojel borec a odemcel to, ovšem bohužel 1800 pryč... Ale co se dá dělat.. i tak ještě jednou díky za pomoc, DO reagovalo, jak mělo, akorát jinej kód no...


Offline Sir Dag

příště majzni okno ..dáme ti jiné :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue