GalantWeb

Pojistky Galant 1997-2004

Offline Pepe

Zde k prohlédnutí :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

měl jsem na mysli tady ty z boku uplne.. jsou tam pozice na 4 pojistky a zapojene jsou pouze dve... leva spodni a prava horni, leva spodni jsem zjistil ze je na vyhrev zrcatek, nehrali mi a kdyz jsem ji tam dal tak uz fungujou, ale ta pravá horni nevim k cemu slouzi.. nejak jsem to v tech schematech nevidel nebo jsem blbej :D  :laugh:


Offline Pepe

 Ve schématu nejsou , protože jsou dodělávané .   Original to není , takže budeš muset bádat  k čemu to je .A v originál manuálu k vozu tam taktéž nejsou .Vyhřívání zrcadel jde přes klimu - zároveň s vyhříváním zadního skla .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

to je zajimavy.. protoze to takhle mam v obou autech... zrcatka vim ze maji hrat kdyz se zapne vyhrev zadniho okna a ten novej misak mi prave nehral na zrcatkach tak jsem koukal na pojistky a videl ze tam nemam prave zadnou tak jsem koukal v starym galantu co mam a tam byly dve prave,a tak jsem tam dal prvni pojistku a najednou koukam ze konektor k zrcatku uz mi jde napeti tak jsem pripojil zracatko zpatky na konektor a hralo.... tak jsem tam dal i druhou pojistku pak i a to prave nevim k cemu ma byt :)


Offline Pepe

 Zítta se podívám do svého vozu , zjistit co tam je . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

jasny :) jak rikam,,, mam to takhle v obou galantech tak to asi dodelavany nebude podle me :)


Offline Drak

to je z výroby a má to tam každý.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

To je tím , že čumím do schémat a ne do vozu . Draku, kde jsi vzal to schema ?  Electro wiring ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

přesně tam, je to tam rozkreslené
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)