GalantWeb

dálkové centrální zamikání

Offline Daneczek

zdravím. chci se zeptat, mam noveho mysaka a ten ma na central dalkovy ovladac takovy zakulaceny a je praskly takze musi byt slepeny, a od druheho stareho co mam doma tak tam je central s tou hranatym ovladacem... je moznost vymenit v aute jen nejakej prijímac aby jsem mohl pouzivat ten druhej ovladac? .. zamky si asi taky casem vymenim aby jsem mel hezčí klíče :)  ^_^


Offline Pepe

 Tak v servisu Mitsu by to přes MUT III  přeprogramovali na ten hranatý ovladač a nemusíš nic měnit.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

a jde to i nejak ze se neco jen vymeni? priada mi zbytecny nekam jezdit kdyz mi to stoji u baraku :)


Offline Pepe

Jde o výměnu některých ECU , které najdeš pod palubkou .....
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

tam je rozdíl, že jednotka přijímače centralu  v ročnících 97-01 ma 20 pinu a od 2001 vejš jen 6. Tím se liší i vysílací moduly v ovladačích.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Takže MUTIII a přeprogramovat  --- načíst jiný signál . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

to nejde ani MUTem. prostě to jede na jiným kodování signalu mezi ovladačem a přijímačem. Leda se ponořit do svazku a předělat kabeláž
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Děkuji  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Muž od Kačenky úspěšně naládoval 6pin na 20pin..to znamená novější jednotku od hranatého dálkáče na auťák se starší jednotkou kulatého dálkáče :)

Napiš jí..určitě poradí co a jak..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kačenka

Hele, teoreticky by stačilo jen spárovat ovladače s tou krabičkou, protože když jsme si s tím hráli, tak jsme v jednu chvíli mohli používat oba ovladače na jedno auto, ale neřeknu Ti, jestli jsme tam měli 6 pin nebo 20 pin. :D