GalantWeb

Kotouče ATM

Offline Pepe

Myslíš tohle ?   http://www.dovavanik.cz/Oprava-a-udrzba-brzd.html?xmlid=529923
Lze použít k výměně palfiltru.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Berzelius

Tak sme s jedním mechošem co má tu pertlovací sadu se pokoušely upravit tu koncovku a že by se jelo dál..ale bohužel, ta trubka je tak tvrdá že to nešlo ani když to zkoušel nahřát :'( takže dneska sem vytáhl celou trubičku a pude tam měděná..že to ale bylo kur....ní,musel se oddělat pal.filtr,popustit nádrž,bohužel je to pod celým autem až kousek před ABS  :evil: Sem zvědav jak to tam budu cpat tu novou zpět.


Offline Pepe

Nezávidím , mě prdla trubka při cestě do práce - tak jsem dal auto vedle do servisu a po 4 hodinách mi volal -hotovo.  Tři tisíce za vše . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Berzelius

No tak mě jen to vytažení staré trvalo dohromady 4 hodiny, ale ty máš kombajna ne?Třes je to líp přístupný bo tu nádrž sem sundál skrz jedinej pitomej šroubek :evil:Na kterej sem se dostal jen s malou ráčnou na čtvrtinu otáčky a jak povylezl tak už my zavazel prolis nádrže abych pokračoval :evil: ](-:


Offline Berzelius

Tak sem se zasekl na pal.filtru.Ten co sem měl novej náhradní tak nesedí,nemá vevnitř to osazení na nasazení zakončení té trubičky :evil: tak sem rovnou objedna i ho.Takže kdyby někdo chtěl je k mání. Je to na model Od  ledna 1997. A já mám listopad 1996 ](-: ](-: proč do toho musej vždycky vrtat a měnit když je to vzhledem a motorem stejnej model..Díky Pepemu kterej mi to zjistil..od té doby si na to dávám při objednávání bacha bo je to u více věcí ,  průměr pístku brzdičů,délky hadiček, Průměr spojkové lamely atd ](-:


Offline grafik

Nebudu zakládat nové téma tak to šoupnu sem vrtané kotouče Zimmermann a desky EBC Green stuff co na tuhle kombinaci říkáte ? závody nejezdím ale občas se na tachometru oběví trojciferné číslo které začíná dvojkou  :evil: tak nechci na brzdách šetřit  :mellow:


Offline Werewolf66

Zimmermanny reznou a praskaj....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik


Offline Pepe

Dobrý nápad . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001