GalantWeb

Prodám - Galant 2.5 V6-24V, 120kw

Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Ahoj. Prodávám svého milovaného Galanta "Black Pearl". Jen tak stručně... Motorizace 2.5 V6-24V, 120kw, r.v. 2000 - plná výbava. Nová baterka Varta, nová spojka Valeo, nové svíčky Denso Iridium, nově děláný filtry + olej, nové rozvody, minulý rok v létě nové tlumiče Monroe, brzdy i s hadičkama, sportovní výfuk Pro Racing, nově dělaný centrál atd.
K autu dvě sady kol - nově zrenovovaný 17ky na nových letních a 15ky plechy na zimních
Víc info do SZ

Cena: 60.000,- kč (pevná)



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je pěknej.Koukám že tam máš masku z poface SE a sedí tam skvěle.


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Tohle je poface SE, ale ten původní nárazník mi sežral obrubák. Jinak ty blinkry, jsou obalený červenou folii i když to vypadá spíš do oranžova.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Abych posoudil jak sedí maska , musel by to být záběr -detail- jen maska . Vím Robe, že tě štve ta maska co jsem od tebe koupil , ale až přijedeš , sundám ji z auta a namontuji na tvé , abys viděl v detailu spodní přesazení . Možné je , že aby seděla jemu, uřízl hranu , na kterése zachycuje . Jinak k Tvému nárazníku líp sedí ta co tam s Drakem máte .Jen by to chtělo origo mlhovky . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Sest petek je dost, je to pozink ^_^??? Plnou vybavu myslis, tc, kuzi, vyhrev, sklopky, apod ?? Jestli mas, hod me vic fotek do mailu, kdyz to bude topka koupim druhy den, jinak dam 25  :mellow: Dik Vlk


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Myslim si, že cena je dost adekvátní. Jediný momentální nedostatky auta, jsou ty kosmetický. Plnou výbavou myslim plnou výbavu, takže vyhřívaný kožený sedačky, elektricky posuvný atd. Fotky ti poslat můžu, kdyžtak do SZ toho maila.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Abych posoudil jak sedí maska , musel by to být záběr -detail- jen maska . ....
Myslel jsem to tak,že ta černá barva to líp schová. :-D


Offline Pepe

Vrakovlk má pravdu, na tu nasazenou cenu bys musel vyměnit všechny ramena a silentbloky na nápravách . Odpovídající cena z mého pohledu by byla  40 000 ,- Kč . Výhřev sedadel a podobné věci jsou u koženého interiéru základním vybavením , tudíž nic extra ale základ . Tak to vidím já .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
A jsme doma. Psal jsem ti, ze 40 ti dam :D To uz je jedno. Udelam sveho a mozna pujde do sveta a prijde MT  :anz:
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline tomasssr

Daji se sehnat podobne koberecky, ale se srpem a kladivem?
« Poslední změna: 19.02.2016 - 18:28:32 od tomasssr »
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Proč by někdo měl chtít koberečky se srpem a kladivem? 😃


Offline tomasssr

No koukal sem na ty tvoje s krizema, tak me napadlo tohle, nebo spis cerne koberecky s rudou hvezdou uprostred?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54

Offline Severín

Pepe, myslím, že s tím základem nemáš pravdu. Ono když si koupíš káru v highline, tak máš v "základu" třeba i masážní sedačky a řidiče... Takže není základ jako základ a rozhodně to má cenu v inzerátu zmínit. Mimochodem ta cena mi přijde ok. Jestli tomu nic není, tak bych pod 50 rozhodně se všema těma investicema nešel. A jestli to ani nehnije, tak to má cenu skoro nevyčíslitelnou :laugh:


Offline Pepe

Ano, Severíne, taky názor . Ale jak píšeš, každé auto má svého kupce. -_-
« Poslední změna: 20.02.2016 - 08:40:38 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Nevim jestli jsem to zmínil, ale kosmetický vady to auto má a myslim si, že to ani není nic zvláštního, když má za sebou 240000 km a rok výroby 2000. Zadní lemy jsou chycený, spodky dveří též. Malinko i hrnky u tlumiču. Podvozek vypadá fakt pěkně, přes zimu skoro nejete, garážováno a hlavně nějákou dobu už slouží jenom jako "víkendovka". Já si myslim, že cena je určitě ok a nějáky řeči typu "dám 25" 😃... Musel bych bejt blázen a to auto nenávidět abych ho pustil za takovejch pár kaček. Já si myslim, že podobný auto výbava/vzhled/stav už v ČR prakticky není a nad tím je třeba se zamyslet 😊.


Offline tomasssr

Odlepit oranzady na blinkrech, nasadit poface sport naraznik dopredu. Vyvarit plechy, origo kridlo dozadu a je podle mych predstav :-)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Tak ty blinkry jsou záležitost pár minut. S nárazníkem už je to horší... Říkám ten poface sport tam byl, ale sežral mi ho obrubák a k novýmu je přístup jako k penězím, takže jsem sehnal tenhle a i to byl naprostej zázrak. Btw: už se mě na to někdo ptal, tohle auto je celý poface SE, jenom ten nárazník je prostě v pánu.


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Tak kamo, dik za fotky ktery si neposlal, jinak za 60 koupim tri takovyhle Galose, troufnu rict ve stejnym stavu  ^_^. Ted jsem prodaval za 43 auto, ktery by podle Tvych meritek melo cenu 80 tis  ](-:.?? Loni na jare absolutni Top bez jediny vady sedana v kozi za 38...obe nakup - kus- 20tis..neco jsem do nich dal, jeden rozvody, druhy spojka, kola apod... Ten Tvuj nesehnatelnej naraznik, jsme nedavno koupily i s prahama a kapotou, v Praze od nejakyho soveta za 3 litrky, dalsi jsem prodal minuly tyden i s cerstvym lakem A71 a mlhovkama za 4litriky....Tudiz si fakt myslim, ze to trochu prehanis...nemohu vsak soudit, kdyz fotky neposles  ](-: Jak uz jsem Ti psal, jestli za to auto stoji, rad  Ti ho zaplatim, ale zatim to vypada na obycejnej prumer za tech par korunek  :(...Preju hodne stesti pri prodeji...howg  ^_^