GalantWeb

Kdo dneska nastartoval ?

Rob · 79 · 24173

Offline johny11

Ty by si měl číst. On chtěl jen promazat zámek na dveřích protože mu zamrzal a kvůli tomu pojede někam kupovat jakýsi spreje? No to se nezlob ale to by bylo nejdražší promazání zámku ve střední evropě. Když má doma silikon ať tam dá silikon. Já bych za promáznutí zámku 150korun + benzín co bych projel a hodinu času nedal. To do toho zámku raději každý ráno nachčiju :D
Škoda,že hloupost nenadnáší protože kdyby nadnášela nedosáhl bys na klávesnici  :-D :-D :-D :-D
To byla rada i pro ostatní spořínku,já ho nikam neposílal.Chčij si kam chceš třeba si nachčij do fabky  :-D


Offline Pepe

Bacha na tlak a hormony uklidněte . Si snad děláte srandu,že doma nebo ve voze nemáte konkor nebo WDčko ????
I kdybych tam stříkl injekčkou místo morfia vyjetý olej, tak ta vložka a zámek bude makat .Ale oni nééééé, to si raději budou hubu pouštět na špacír kvůli blbostem . Se koukejte uklidnit a pište až napočítáte do 50ti, jantaři . :mellow: :mad: :mad: :mad: Jinak to chce sundat tapec a prostříknout a ošetřit celý zámek .
« Poslední změna: 28.12.2010 - 20:24:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11. 12.13.14.15.16.17.18.19. 20.21.22.23.24.25.26.27. 28.29.30.31.32.33.34.35. 36.37.38.39.40.41.42.43. 44.45.46.47.48.49.50. :D
Radouš


Offline Pepe

 :mellow: Konečně rozumná řeč . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline johny11

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50. :D
Konečnějsem se zasmál  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to myslím vážně  :-D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak ty se směješ jo? Koukal sem na škodaforum - fabia - motorizace 1.2 40kW a frajer tam píše "dal sem na F1 (jakože fabia první generace) sportovni filtr aby to líp jelo ale hlavně kvůli zlepšení zvuku. Myslíte že tam mám dát na garančku origo?"
Teď se směj. Já myslel že se pochčiju. Tuning jak prase :D :D :D
Čím víc to řve tím víc to jede :-D :-D :-D
Radouš


Offline Pepe


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
votočit kola ráfkama ven, namontovat rally křídlo z plastovýho směrovýho sloupku co jsou vysázený u silnice a je z toho supersport jak prase. Sébastien Loeb mu nesahá ani po ventilky  :D :D
Radouš


Offline johny11

Jo,směju  :D
Něco podobnýho jako když jsme jezdily za mlada na fichtlu bez výfuku čím víc to řvalo tím víc nám to jelo,to byl nářez  :-D :-D :-D :-D :-D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ale to nám bylo 13 a jim je minimálně 18 a já v 18ti dělal takovej tuning že sem sehnal na forda zdravou kastli, přelakoval a přeskládal věci z 1 kastle do druhý. Auto vypadalo jak nový a já byl spokojenej.
Samozřejmě že i já měl puberťácký výpadky jako rádio na motorce (nikdy sem neměl goldwing)
nebo svítící šaltpáka v autě :D
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ty lidi jsou fakt mázlí. Dal sem kamošce aditivum proti zamrzání nafty s tím že sem jí řekl že na pumpách sice mají zimní naftu ale ta je do -20 a když bude těch -20 a ona pojede tak jí stejně zamrzne. Ona než aby to tam nalila tak se zeptala na pumpě a tam jí řekly že to tam dávat nemusí protože už je to v naftě namíchaný. Tak to tam nedává a má tu pixlu zavřenou ve skříni.
Přeji si aby bylo -20 a já bych ji mohl s úsměvem do telefonu říct "zamrzla ti nafta,zamkni to a počkej do jara"  :-D :-D :-D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ty lidi jsou fakt mázlí. Dal sem kamošce aditivum proti zamrzání nafty s tím že sem jí řekl že na pumpách sice mají zimní naftu ale ta je do -20 a když bude těch -20 a ona pojede tak jí stejně zamrzne. Ona než aby to tam nalila tak se zeptala na pumpě a tam jí řekly že to tam dávat nemusí protože už je to v naftě namíchaný. Tak to tam nedává a má tu pixlu zavřenou ve skříni.
Přeji si aby bylo -20 a já bych ji mohl s úsměvem do telefonu říct "zamrzla ti nafta,zamkni to a počkej do jara"  :-D :-D :-D


Fuj Ty seš krásně škodolibej..ale máš pravdu..lidi si nenechaj poradit..já to říkám pořád..zlatý palivo..(skoro jak benzín)..
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jen pro zajímavost na starém českém kotli Viadrus je nový švédský plynový hořák za 28500kč i s prací, tu plyn. trubku mi zítra kámoš předělá, tuhle jsem dělal v rychlosti já, v pravo dole v rohu je puvodní český hořák Družba Liberec. Draku, když tak to pak smaž, at to tu nemate lidi, že jsme klub plynařu, dík.
35 let starý kotel začal téct,teď mě čeká volba 2 kotlů pro 2x 240m krychlových.Máte někdo zkušenost s kondenzačníma kotlama?Prý od roku 2018 to bude jak s emisema u aut, kdo nemá kond. kotel, bude muset přikoupit filtr(katalyzátor),jinak pokuta...?


Offline Jindřišák

Máme kondenzák od Hermana. Je to jeden z těch prvních typů, stáří asi 6-8 let? V té době byl na úrovni Junkers. Kotel by byl dobrej, je to kombík, tuším 32kW. Za dobu provozu se mení pravidelně cca co 2-3 roky kontrolní elektroda a ted se měnila poprvé automatika zapalování, ale to bylo spíš přepětím v síti. Jinak kotel je na tom ted trochu hůř. Firma co ho montovala udělala špatně odtah (špatně se dohodly se servisákem) a voda co kondenzuje v odtahu ten kotel dost poškodila.. užil jsem si s reklamacema atd.. ale vím, že za to ten kotel nemůže.. Jinak jsem se bavil teďka se servisákama a doporučili mi nezávisle kondenzáky Junkers a Quantum. Maj nově omyvatelnou spalovací komoru, takže má mnohem vyšší životnost. Klasická komora se zanáší sazema. Až je vrstva tlustší, tak se komora přehřeje a zbortí (protože je z nějakyho plastu) a nová stojí 20k+. Sice i u toho našeho Hermana je napsany, že se může omývat nějakym přípravkem na auta, ale asi to není nic moc. Jinak Quantum je prý lepší, protože je to jednoduchej kotel a dostaneš z něj kvalitní vodu pro TUV, proti tomu ten Junkers má TUV horší než ten náš Hermann. Na vytápění je to jedno.. Junkers má určitě dražší díly..Quantum nevím.. My teď budem asi do zimy kupovat ten Quantum, uvidíme.. možná necháme doklepat Herman. Jinak s životností 35 let nepočítej.. myslím, že 15 je tak ok, když maj být ještě opravy rentabilní.. ale i tak se to oplatí. Kondenzák už se oproti obyč plynáku několikanásobně zaplatil.. spotřeba výrazně klesla...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jak vám to dnes klouže? A co Radous,už solí? :undecided:


Offline Trewor

V autě ne ale, na namrzlý zámkovce jsem si málem rozbil tlamu.
A škrábání ledu z oken bez rukavic se mi vůbec nelíbilo
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Berzelius

Jóó kuci, to můj myšák je pěkně v teple ve vyhřívané garáži u kámoše co na ňom robí lemy + dutiny a střik podvozku..už měsíc :D Jinak na parkálu před fabrikou všeci krusta na autech a nachodníku, ale dneska už je to cajk bo trocha napadlo a chodí se po to líp
« Poslední změna: 02.12.2014 - 15:45:55 od Berzelius »


Offline grafik

Jihomoravský kraj, centimetrová vrstva ledu  ](-: