GalantWeb

Plachta na auto

Offline morfes

Zdar pánové,
neprovozujete někdo plachtu na žralokovi (sedan)? Neví někdo o nějaké levné - potřeboval bych jí jenom na zakrytí do garáže,ať se mi na něj nepráší :) nejlepší by byla s logem Bugatti - pardon Mitsubishi :D

Při nejhorším to řeší globus :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já vím já vím kde to mají :D. Akorát musím juknout do papírů jaký maj stránky. Maj i ochranné potahy na sedačky s nápisem mitsubishi a tuším je tam i znak
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
na aukru mají ty plátěné,ona propouští vodu,takže do deště ne. ale je to krásný měký matroš, do garáže proti prachu ideální.. hlavně pod ní auto dýchá.. a když je vlhko,ona to pohlcuje a ukazuje na to,že je něco v garáži špatně  :mellow:

cema tuším okolo 300kč


Offline morfes

koukal jsem tam, ale tu co by mi vyhovovala (respektive nechci si kupovat žádnou za litra), tak ta má prapodivné rozměry - 465cmx !!!150cm!!! x 130cm - ta šířka je snad na 120 nebo co :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já koupil krásnou ,která mi padla akorát na 200sx.. je to velikostně stejný,jako galant.. mělo by sednout..


Offline Jindřišák

Já mám plachtu z lidlu, šustákovou, matroš teda nic moc, je střašně tenká, ale třeba proti vodě stačí, rozměry 175x120x480. Je na ni napsany, že pasuje na Galanta VI, na toho myho (V) sem ju dostal tak tak, spodek trošku čučel.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.