GalantWeb

Galant zimáky + podložky pod RZ Mitsubishi

Offline FrantaPMJ

Vypadají ty rámečky dobře, ne???  :big grin:


Offline ondraseek

vypadaj super ty ostrikovace na svetla ti fungujou?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

SPZ máš nějakou malou nebo máš věčší rámek ?   Ale dobrý . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

SPZ máš nějakou malou nebo máš věčší rámek ?   Ale dobrý . :mellow:

Pepo, mam na autě ještě starý SPZ, dnešní RZ mají trošku jinej rozměr a jemu jsou přizpůsobený i současný rámečky, víš... Stará SPZ měla 100mm x 490mm, kdežto RZ mají 110mm x 520mm.



Offline FrantaPMJ

jo vypadaj dobre mam též  :laugh:

Taky se mi líbily  :mellow: Ještě by to chtělo nějakou větší samolepku, třeba na zadní okno...  :big grin:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Taky se mi líbily  :mellow: Ještě by to chtělo nějakou větší samolepku, třeba na zadní okno...  :big grin:
Na zadní okno "GALANTWEB.COM" :-D :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

vypadaj super ty ostrikovace na svetla ti fungujou?

Nefungujou, jsou odpojený-údajně, nějaký štekry z toho čumí, prej je pak velká spotřeba kapaliny v ostřikovačích. Zkusil bych je zprovoznit, když to tam je, tak ať to maká, ne?  :mellow:


Offline Aldik

Me se to nelibi... ty ramecky jsou vetsi, na me to pusobi trochu divne.
A nejsou oba ty drzaky nakrivo? Predni i zadni..



Offline Misak

Ty ostrikovace kdyz funguji jsou hlavne v zime dobry, ale jestli si dobre pamatuju, tak pri ostrikovani predniho okna automaticky strikaly i ty predni, takze 3x vyssi spotreba kapaliny a ve vyssich rychlostech to samozrejme leti na kapotu a predni okno. Ale i tak bych je bral i dneska na zralokovi. Jsem vzdycky linej zastavit a otrit svetla nemluve o tom, ze nikdy v aute nemam dost cisty kus hadru
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline FrantaPMJ

Ty ostrikovace kdyz funguji jsou hlavne v zime dobry, ale jestli si dobre pamatuju, tak pri ostrikovani predniho okna automaticky strikaly i ty predni, takze 3x vyssi spotreba kapaliny a ve vyssich rychlostech to samozrejme leti na kapotu a predni okno. Ale i tak bych je bral i dneska na zralokovi. Jsem vzdycky linej zastavit a otrit svetla nemluve o tom, ze nikdy v aute nemam dost cisty kus hadru

Zkusime je s Pepem rozchodit, jestli by to makalo ;) Ale spotreba kapaliny do ostrikovacu to asi bude, no...


Offline Jindřišák

No myslím, že na kulatym maj spešl tlačítko. Akorát aby fungovali, tak musej bejt rožlý světla, jinak to nejede.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.