GalantWeb

Hleda se sikovny svarec/klempir

Offline Lucky.charm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Ahoj vsem,
shanim dobreho svarece/auroklempire z Prahy nebo blizkeho okoli (60km max).
Jde o jine auto - Pajero Sport, ktere ted potrebuje trochu pece a lasky (likvidace koroze & vyvareni predniho L blatniku, naslapu, spodku prednich L dveri a zadniho blatniku).
Auto je vzhledem k foru trochu unrelated, ale kamos z mitsubishi klubu rekl, ze bych tady mohl nekoho sehnat.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ahoj,tady o nikom nevím,ale třeba kluci vědí víc. :mellow:


Offline Lucky.charm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Nuze, pockam. :)

Offroad centra nabizeji nesmysly, plus sance stat se dojnou kravou se mi prici stejne jako feministce behani.

Pokud jeho prace bude dobra, sverim mu delat nejaky veci i na galantovi.


Offline Severín

Čau, na podzim jsem dával galiho sem http://www.autoservis-jn.cz/  Vyvařili mi tam nějaký díry a mám komplet podvozek ošetřenej, prý to vydrží asi tři roky a hlavně to vypadá fakt pěkně a kvalitně a že těch klempířských zkušeností mám... Pak mi tam měnili ještě tlumiče s pružinama. Ceny dobrý a s prací zatím spokojenost. Zatím nic neupadlo:D Jediný mínus je, že i když jsem spěchal, tak mi tam to auto nechali skoro 14 dní, když se na tohle připravíš, tak si myslím, že sklamanej nebudeš.


Offline Lucky.charm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Severine, moc dekuji.
Kolik jsi nechal za praci?

14 dni neni problem, jen at to dela clovek s rukama z ramen, nikoliv vsak ze zadku.

Ale diky, zavolam jim.


Offline Filda223

popripade koukni na facebook stranky barstone garage ... jsou to sice garaznici nicmene diki tomu maji trosku lepsi ceny, ale kdyz kouknes na jejich praci nevypada to vubec zle, ted tam delali celou kasly na trabanta p60ku a delaji kompletni prestavbu mercedes g, plus me delaji legnuma a strikaly airbrush na sedana.
I´m way to exhausted.