GalantWeb

Koupim galanta na nd

Offline johny11

Zdravim vsechny,mam jeden problem a dost veliky :(
Dnes jsem naboural Mišku na předek viz foto a tak přemýšlím,že bych koupil jinou na nd. bez dokladů.
Co všechno potřebuji ještě přesně nevím,ale určitě to bude kapota,přední čelo,maska světlo a nárazník.Motor šlape,zbytek zjistím až o víkendu  :'(  :'(
Děkuji všem za dobrou radu.....


Offline Ghost Buster

To je škody, ale nevypadá to zase tak zle. Spíš než přední čelo budeš potřebovat výztuhu nárazníku, ta to naštěstí pobrala, vypadá to, že chladič je OK. To jsou drobnosti, jen je sehnat v barvě  :( Čeče taky uvažuju, že seženu jedno auto navíc na N.D., když to vidím, jak často něco měním, nebo sháním  :( Přeju šťastnou ruku při koupi a hodně štěstí při opravách...


Offline Howler

Zdravím, koupil jsem si V6 na díly kvuli motoru a za chvili mi bude zbytečna a díly co potřebuješ přesně mám. Nejsou v barvě, jedná se o zelenou metalízu. Přikládám fotky


Offline johny11

To je škody, ale nevypadá to zase tak zle. Spíš než přední čelo budeš potřebovat výztuhu nárazníku, ta to naštěstí pobrala, vypadá to, že chladič je OK. To jsou drobnosti, jen je sehnat v barvě  :( Čeče taky uvažuju, že seženu jedno auto navíc na N.D., když to vidím, jak často něco měním, nebo sháním  :( Přeju šťastnou ruku při koupi a hodně štěstí při opravách...
Diky za podporu -_- opravdu je dobry mit doma jeste jednoho na dily,protoze kdyz to takhle dopadne,tak je to v haji.....Barva mi nevadi,lakovat umim viz sekce lakovani  :mellow:Chladic je v haji a to tam byl kupovany novy od puvodniho majitele loni v prosinci :(


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Klidně kup i s papírama. Necháš si to odhlásit na sebe a ty to pak zrušíš s tím že si to necháš na ND protože už jedno totožné auto vlastníš. Eko-poplatek neplatíš
Radouš


Offline johny11

Zdravím, koupil jsem si V6 na díly kvuli motoru a za chvili mi bude zbytečna a díly co potřebuješ přesně mám. Nejsou v barvě, jedná se o zelenou metalízu. Přikládám fotky
Ahoj,kolik bys chtel za cely auto?A odkud jsi? dekuju -_-


Offline johny11

Klidně kup i s papírama. Necháš si to odhlásit na sebe a ty to pak zrušíš s tím že si to necháš na ND protože už jedno totožné auto vlastníš. Eko-poplatek neplatíš
Tak to jsem nevedel,dik za radu -_-


Offline Rafik

Zdravím, koupil jsem si V6 na díly kvuli motoru a za chvili mi bude zbytečna a díly co potřebuješ přesně mám. Nejsou v barvě, jedná se o zelenou metalízu. Přikládám fotky


Ten nárazník už mám přece já :D nebo máš další?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline johny11

Jsem zvedavy na zitrek,jak to bude vypadat  :(


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
To Radous,nevim jak u vas,ale u nas auto v poloprevodu odhlasit nejde,dokud se neprihlasi na novyho majitele a tim padem se musi zaplatit ekopoplatek.
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
V tom případe bych se obrátil na nadřízeného toho neschopného úředního kreténa kterej je nasranej že musí v práci dělat. Nebudu přece platit 6000 korun za to že budu mít vozidlo přihlášeno 10 minut než mi jej obratem zruší. To si ten zákon vykládají špatně a jestli mu nerozumí tak ať jdou dělat do archívu a neserou se za přepážky
Radouš


Offline Howler

Galanta co prodávám je bez TP a jednat se bude jen o skelet bez motoru. Volny by byl asi do 3 tydnů ale pokud by jste chtěl díly, tak se mužeme domluvit na slušné ceně.... jinak auto stojí v Hulíně(okres Kroměříž)


Offline johny11

Galanta co prodávám je bez TP a jednat se bude jen o skelet bez motoru. Volny by byl asi do 3 tydnů ale pokud by jste chtěl díly, tak se mužeme domluvit na slušné ceně.... jinak auto stojí v Hulíně(okres Kroměříž)
To je docela dálka :( zalezi co by to stálo. 3 týdny je dlouhá doba,potřebuji na tom začít dělat co nejdříve,jsem bez auta.


Offline johny11

Celkem slušný ceny: http://www.auto-lz.cz/
« Poslední změna: 16.10.2010 - 18:31:20 od johny11 »


Offline Howler

pokud chcete karosařské díly tak se mužeme domluvit Howler@seznam.cz


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
howler: máš maila  :undecided:

jsem z otrokovic a něco bych potřeboval....  ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


michal95

  • Host
Čus, soused prodá galanta r.v 1993 najete 185000. celkově slušnej stav...tak by se ti hodil ne?


Offline johny11

Zdravim,tak jsem dnes koupil celeho galanta na nd. za 5000kč.Je to 2.0 TD,motor má hlavu po Go praskla mu hadice od topení,tak to uvařil.V servisu opravily hlavu a nedokončily opravu,jelikož krachly servis mitsu.Plzeň ale o motor mi nejde.Pokud by měl někdo zájem,je na prodej.Budou na prodej i jiné díly až svou micku dám do kupy -_-   Jinak je opravdu ve slušném stavu přikládám pár fotografijí  -_-
To howler moc se omlouvám,ale ten člověk se mi ozval,tak jsem si dnes zajel pro celé auto,nezlob se každopádně děkuji za nabídku s rozumnými cenami  :mellow:


Offline johny11

Zdravím všechny.
Jelikož pracuji na opravě sveho havarovaného milacka,měl bych k vám všem dotaz.
Chtěl bych namontovat plynovou vzpěru na zdvihání kapoty.Nevíte někdo kam ji nejlépe umístit popř. jak dlouhá by měla být.
Za rady všem velice děkuji  -_-


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
jednou jsem to dělal ale nakonec jsem to vzdal, protože jsem měl jen jednu vzpěru a šponovalo mi to kapotu k jedné straně
http://www.milotec.net/plynova-vzpera-kapoty-motoru-skoda-octavia.htm
« Poslední změna: 04.11.2010 - 22:06:15 od Radous »
Radouš