GalantWeb

Rány od předního kola při brždění

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak snad by poznal že to nemá dotažený a jestli má vyšlahaný díry na disku tak že mu klechá kolo a jezdí s tím, tak by potřeboval pár facek a zabavit řidičák dřív než někoho zabije. Ale kotouč přece musí přitáhnout vždycky i když tam budou takový díry že matka proleze skrz disk. Někde v tom prosvítá lidská blbost
Radouš


Offline Pepe

Tyto slova mi bereš z huby .... ^_^ -_- :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline johny11

Hodím sem fotku abyjste videli jak vypadá lidská blbost,když je utlučenej disk ;)
Žádný díry tam vyšlehaný nejsou.Nejsem blbec abych nepoznal větší díru pro matici kola.Ten disk nebyl schopný sednout na kotouč.
« Poslední změna: 06.01.2011 - 22:13:01 od johny11 »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ale třeba je ten dotyčný skvělý kuchař. Nicméně měl by si nechat i kola dofoukávat v pneuservisu.
Tím nechci říct že závady způsobil JOHNY11 nebo MOBIDI.
Nedávno sem měnil babě na autě brzdy. Že prej brzdy dřou. Já že destičky a ona že jí je tam dával její chlap asi před rokem. Tak si říkám to je dost brzo. No a bodejť taky ne. Na tom autě byly jiný disky a když se daly nový destičky tak se o roztaženej třmen opíral ten disk. Nenapadlo ho nic lepšího než vzít fungl nový destičky na brusku a dost podstatnou část jich ubrousit. Dovezla mi kola co měla na zimu, já dal další nový destičky a bylo po problému :P

Hodím sem fotku abyjste videli jak vypadá lidská blbost,když je utlučenej disk ;)
Žádný díry tam vyšlehaný nejsou.Nejsem blbec abych nepoznal větší díru pro matici kola.Ten disk nebyl schopný sednout na kotouč.
No konečně něco zajimavýho a poučnýho  -_-
Radouš


Offline johny11

Ale třeba je ten dotyčný skvělý kuchař. Nicméně měl by si nechat i kola dofoukávat v pneuservisu.
Tím nechci říct že závady způsobil JOHNY11 nebo MOBIDI.
Nedávno sem měnil babě na autě brzdy. Že prej brzdy dřou. Já že destičky a ona že jí je tam dával její chlap asi před rokem. Tak si říkám to je dost brzo. No a bodejť taky ne. Na tom autě byly jiný disky a když se daly nový destičky tak se o roztaženej třmen opíral ten disk. Nenapadlo ho nic lepšího než vzít fungl nový destičky na brusku a dost podstatnou část jich ubrousit. Dovezla mi kola co měla na zimu, já dal další nový destičky a bylo po problému :P
No konečně něco zajimavýho a poučnýho  -_-
Jo nebo jsem taky videl borce v servisu,kterej menil desticky na Š 120 a dal je tam obracene,kdyz to sel projet,strasne se divil,ze to porad dre.Ten servis uz je hooodne dlouho zavrenej  :D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
A tak člověk se zakecá a neuvědomí si to. Stane se :D
Já zas skoro pravidelně nechával nářadí na spodní straně auta a zapoměl na to. Jako třeba 17ku ořech navejfuku nebo šroubovák píchnutej mezi kastlí a brzd.trubkama. Pak se kolega vracel z kontrolní jízdy a jednou našel na cestě to a po druhý zas ono a přicházel s tím že jestli bude mít takový štěstí i nadále, tak budeme mít za chvíli plně vybavenou dílnu :-D
Eště že to dycky našel. No teď už jsem rozumější a dávám si majzla -_-

Johny dáš sem tu fotku dneska nebo mám jít spát?
Radouš


Offline johny11


Johny dáš sem tu fotku dneska nebo mám jít spát?
[/quote]
Kolo vyfotim až zítra,právě jsem dorazil z práce a jsem rád,že sedím.V noci jsem musel pro ženu do práce,protože ty jsi seděl u pc a silnice nikdo nesypal  :-D :-D  autobusy od 22.00 nejezdily a lidi čekaly na zastávkách.Nejely ani půlnočky a ani ráno.Silnice byly jako sko  :-D Radouši,polepši se  :-D :-D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já byl včera v práci do 19:00 a čekalo se kdy to přijde stejně jako kolegové v celé republice. K nám to přišlo v 17:30. Na pískové trasy zatím brzy ale na solné trasy příliž pozdě. Dispečer nikoho nevyslal. Vyrazila tedy až další směna až v 19:30 kdy to všechno klouzalo. Proč se solné trasy preventivně nesypou když všichni ví že něco přijde a když nic není tak se sype aby byla nějaká práce? Tu logiku nechápu a to u toho dělám. Kdyby se solné trasy včas ošetřily, nikde by to neklouzalo. Jenže to by si to musely rozhodnout cestáři samy jako za starých časů. Teď je moderní čekat až se vedení uráčí nařídit že se má něco dělat a dřív tě nepustí i kdyby si se stavěl na hlavu. Tady 5 čísel sněhu, ve městě kde sídlí náš dispečink je sucho a svítí hvězdy, študovanej dispečer nám to nevěří a nikam se nejede. Tak to tady funguje a podle toho to vypadá. Nás šoféry to sere ale nenaděláme nic. Pak se bojíš sjet z kopce ale řekni že nepojedeš tak se najde nějakej šílenec co to sjede za tebe když se bojíš, z tebe udělají blbce a čekáš že tě vyhodí nebo tě škrábnou na penězách :evil:
« Poslední změna: 07.01.2011 - 19:35:32 od Radous »
Radouš


Offline Ghost Buster

No čeče, nemáš to jednoduchý, nezávidím... Toho dispečera ale fakt nechápu. Kdo to teda rozhoduje, kdy se má vyjet?


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Tento web je PECKA !!!  :big grin: tu človek zistuje prečo mu bucha koleso a príde na to prečo silničári jsou prekvapený že sníh jim zasipal silnice  :-D :-D :-D Ja dávam velkú poklonu drakovi a spol. ADMINOM.  :P
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tento web je PECKA !!!  :big grin: tu človek zistuje prečo mu bucha koleso a príde na to prečo silničári jsou prekvapený že sníh jim zasipal silnice  :-D :-D :-D Ja dávam velkú poklonu drakovi a spol. ADMINOM.  :P

Tady se dozvíš všechno. Jsme lepší než novinky.cz  :D
Radouš


Offline Pepe

 :mellow: Tak co to bouchání ????? :angry:  Nic ????
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:mellow: Tak co to bouchání ????? :angry:  Nic ????


tož asi huž dobooochalo...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe


tož asi huž dobooochalo...
Taky možné, dotáhl matice a je klid . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky možné, dotáhl matice a je klid . -_-

 a věříš mi že se mi to stalo...? ... připadal sem si jak trotl... :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
a věříš mi že se mi to stalo...? ... připadal sem si jak trotl... :-D :-D

Sám před sebou :D
Radouš


Offline Pepe

a věříš mi že se mi to stalo...? ... připadal sem si jak trotl... :-D :-D
To se mě stalo naposled na vojně - alo kolo neulítlo . Všecky šrouby vyměnit . :mad: -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline mobidi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
neměl jsem čas bouchání nějak řešit...podněty jsem dal mechanikovi, ten věci ohledně plíšků, brzdičů atd vyloučil. Volný kotouče je blbost, dělalo to jak při starejch kotoučích tak při novejch a jak při letních tak při zimních kolech. Musím se podívat jestli nejde šejdrem náboj a pak už jen buď ložisko nebo ty vyčvachtaný ramena...na který to asi padne, protože se k bouchání od brzd přidalo i bouchání když jedu přes nerovnosti...



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Sám před sebou :D


 jo jo a ještě mladá se mi smála ... ale vodnesla to jen jedna matka... lehce...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To se mě stalo naposled na vojně - alo kolo neulítlo . Všecky šrouby vyměnit . :mad: -_-

 To bylo na vejtřasce ne ...?žes to necejtil....zlatej stroj V3S-ka...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)