GalantWeb

Ramena přední nápravy.

Host · 66 · 37281

Host jerycho

  • Host
Zdravim vsechny Galantaky.Prosim o radu.Mam vytluceny cep na spodnim rameni predni napravy.Maji rameno v katalogu autokelly,ale pisi ze je na rok do 96.Ja mam 98,ale zdaji se mi stejne.Mate to nekdo v merku?Predem dik.


Offline Majk MG

Čau čau, daruje někdo špatné ramena přední nápravy ? potřebuju " banány" a horní ramena na žraloka . ten můj jde do šrotu a jsou na něm nové ramena a je to škoda si je nenechat . potřebuju je jenom aby na nich odjel na vrakáč .... díky  -_-


Offline Pepe

Zdravim vsechny Galantaky.Prosim o radu.Mam vytluceny cep na spodnim rameni predni napravy.Maji rameno v katalogu autokelly,ale pisi ze je na rok do 96.Ja mam 98,ale zdaji se mi stejne.Mate to nekdo v merku?Predem dik.
Ramena jsou stejné pro tyto vozy, jen nekupuj Starline .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

Pepe tento topic je starej už víc jak 7 let :D já sháním špatné ramena za cenu poštovného  -_-


Offline Pepe

Sorry, někdy nečumím na datum vložení přízpěvku. ](-: Jestli auťák nepojede po vlastní ose tak ramena demontuj . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

nepojede ale potřebuju s ním občas manipulovat takže bych radši ty špatný ramena


Offline Aldik

A já sháním pravej banán v pohodě stavu, to někdo nemá navíc? :)


Offline wobby

Já bych ty ramena vyčenžoval,ba ještě rád připlatim ,máš je ještě?


Offline BlackJack

Mohu nabídnout nová a nepoužitá přední "zadní" ramena tzv. banány na Galanta. Mám jak levé, tak pravé.
Jedná se o díl Starline s kódy AutoKelly 82.18.702 a 82.18.703
Cena za oba kusy je 2.000Kč (případně mohu prodat i po kusech - 1000Kč/ks).

Kdo by chtěl, ať mi napíše.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Našel jsme na aukru ty SRL,http://aukro.cz/ramena-mitsubishi-galant-eclipse-i4360853041.html,
jaké máte zkušenosti mechanik mi radi trw,ale zas za tu cenu bych udelal vsecky naraz


Offline Pepe

Tak neváhej a udělej všechny najednou , vždyť jsou levné .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Zdar tak sem nakonec objednal mayele a volali z obchodu ze můžou sehnat japonské yamata,máte zkušenosti?


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
A dalsi změna opět volali ze yamata nejsou ale nejake belgické febili nebo tak nějak


Offline Berzelius

No já mám doma ty spodní banány od meyle tak uvidím až se to nasadí.Jinak tady sem našel stránku kde jsou ještě levnější ale skušenost nemám..http://www.levnaramena.cz/mitsubishi/galant-vi?part_type=10


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Tam jsem volal ale je skladem jen jedno a druhe az za 10 dni,tak už cekat nebudu,ale co píše mayele ze to dělaj odolnější jak oreginal ale kdo vi jak to opravdu je


Offline BlackJack

Original ramena asi budou nejlepší .. samozřejmě ty, která vstupují přímo do prvovýroby vozidla  :D
Meyle .. ano není to špatný, ale není to uchouchvancující. Že budou lepší jak original bych však rozhodně neřekl.
"Meyle lepší jako originál" platí pouze u řady produktů Meyle-HD a používají se tam, kde výrobce vozidla podcenil robustnost použitých výrobků.

Koncový zákazník však z toho má hlavu jako banán, protože může koupit jedno rameno a má na výběr od 10ti značek, avšak výrobu těchto ramen zajišťují jen například 4 společnosti. Je potom možné, že ramena TRW, DELPHI, FEBI, MOOG jsou ze stejné fabriky; Meyle, Lemförder z fabriky druhé, RTS, Optimal, Starline z fabriky třetí; Nipparts a podobné japonsky znějící značky z fabriky čtvrté.
Avšak produkt jedné fabriky nemusí být kvalitativně stejný pro všechny "značkovače". Všechno je jen o požadavku zákazníka na zpracování a použitých materiálech, kvalitě obrobených ploch, procesu kalení, tepelného popouštění a v poslední řadě výstupní kontrole.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Tak další změna je to firma sidem na první pohled mi přijdou robustní,uvidí se jak se na nich bude jezdit.a ty mayele hd na galanta asik nebudou co


Offline Daneczek

zdravicko, nechci zakladat novy tema tak to napisu sem.. dnes se mi bohuzel stalo to ze mi vypadl(ulomil) spodni cep na ramenu,, vsichni asi vi co nasledovalo, nastesti se mi to stalo kdyz jsem jel pouze cca 20km/h,, rozjizdel jsem se akorat..vypadla poloosa z pravodovky, nastesti prezila jen manzeta je znicena, blatnik to odnesla a prah, jinak zadne dalsi skody nejsou.. oprava byla udelana provizorni na dojeti domu 5km.. rameno se vyndalo čep se vyhodil cely pryc a misto čepu jsme pouzili pouze sroub... splnilo to ucel ale koukal jsem ze mam spatny i ten cep vedle,, asi mu hodne pomohlo to jak vypadl tenhle a ku je v nem vule :/


Offline Daneczek


Offline ondraseek

zdravicko, nechci zakladat novy tema tak to napisu sem.. dnes se mi bohuzel stalo to ze mi vypadl(ulomil) spodni cep na ramenu,, vsichni asi vi co nasledovalo, nastesti se mi to stalo kdyz jsem jel pouze cca 20km/h,, rozjizdel jsem se akorat..vypadla poloosa z pravodovky, nastesti prezila jen manzeta je znicena, blatnik to odnesla a prah, jinak zadne dalsi skody nejsou.. oprava byla udelana provizorni na dojeti domu 5km.. rameno se vyndalo čep se vyhodil cely pryc a misto čepu jsme pouzili pouze sroub... splnilo to ucel ale koukal jsem ze mam spatny i ten cep vedle,, asi mu hodne pomohlo to jak vypadl tenhle a ku je v nem vule :/
cau uplne to stejny se stalo me kdyz jsem parkoval a vytrhla se me i poloosa stejny jak pises ty ale hlavne cep nemlatil nic
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos