GalantWeb

servo

Offline ondraseek

tak sem to ted rozdelal vyndal sem tu desticku a zistil sem ze to bylo asi polity je to cely zalepeny nakym sajrajtem tak je jasny proc to nejde jinak v mitsu bych to sehnal novy?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

Zdravíčko, dnes mi naprosto z niceho nic preslo jit servo, stalo se mi to kdyz jsem to na neutral s vytocenyma kolama do strany trochu proslapnul do otacek tak mi cuknul volant a preslo jit servo.. kapaliny je tam dost, a kdyz to vyzenu do otacek tak to servo trochu zabira, je mozny ze je to nejaky ucpany nekde? nezda se mi totiz ze by byl remen nejak volnej, nejaky napady? at vim po cem zitra jit? ;) kazda rada se hodi  -_-


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Zřejmě asi lopatky v servu jsou v hájí.
Pamatuji si že to mají dělané tak aby při vyšších otáčkách motoru netrpěly tak se lehce sklopí , no a u tebe se asi sklopily na pořád .
Dobso...


Offline Werewolf66

ja bych zacal s pumpou, to je snadnejsi na vyndani a zkontrolovani :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Daneczek

tak pumpou jsem tak zacal dnes,,, vyndal rozebral profoukal, a slozil zpet a zadný rozdil bohuzel  :mad: jenom to v ty pumpe bylo malinko vydreny ale myslim si ze to by nemohlo za to ze nejde vubec servo.. nebo je mozny ze ty lopatky v servu se nechtej vysouvat kdyz se to toci a tim padem netlaci kapalinu? prislo mi ze nektery lopatky jdou trochu ztuha


Offline Werewolf66

nebudu zakladat nove tema. Takze tady je moje sobotni odpoledni zabava. Zjistil jsem ze mam v narazniku louzi nejakyho oleje....a on se prodrel "chladic" oleje pro posilovac rizeni. Tady foto z opravy :)....kus tlakove hadice to vyresil. A jeste sem musel resit uhnilej stredovej drzak....uvidime jestli se ty plastove drzaky kabelu neroztecou/nevylamou :)

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Hmm, tak ne ze by nevydrzelo, ale asi je spatna i ta spojka co je nahore. Asi to dostalo nekydy poradnou jebu. Nemate nekdo doma celej ten chladic?

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Nebylo by lepší koupit měděnou trubku a naohybat nový chladič ?
Nebo továrna na díly - Sir Dag.
« Poslední změna: 11.02.2016 - 09:13:52 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

to mi nepomuze, me netece ten chladic, ale ta spojka co je v krouzku. A jelikoz uz takle ten chladic je zkracovanej, tak ze bych to vymenil at to je zas jak ma byt.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

Dagovi jsem psal, uvidime co mi napise
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Teď si nevzpomenu jak to vypadá , jsou to 2 krátké trubky spojené plíškem k zašroubováná k nosníku ? Uřízni 2 trubky Cu a ze třetí -2 cm - udělej plocháč , vyvrtej díru vše cínem sletovat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

na těch koncích trubek je rozšířené osazení aby hadice neklouzala a měla se za co zarazit spona na hadicích
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Pertl se dá naklepat - lisovat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 Nejlepší bude , když koupíš olej do automatické převodovky s touto klasifikací   :-D :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Takže značku nemá cenu řešit? Specifikaci vezmu tu, to je jasný.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Na žraloka Millers,na V8 dávám Petro-Canada.