GalantWeb

Dotaz - koroze zadní nápravy

Offline Kelder

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Zdravím všechny,
nedávno jsem koupil Galanta 2.0 GLS TD EA6A 1997 66kW. Po menších opravách (alternátor, brzdové válečky) jsem se rozhodl auto svěřit známému, který je automechanik, že mi auto pořádně důkladně prohlédne, jestli není ještě něco třeba opravit. Čekal jsem nějaké maličkosti, ale když vlezl pod auto, zjistil celkem vážnou korozi zadní nápravy (viz. fotky). Dále pak také říkal, že spojka už taky může brzo odejít.
Chci se tedy zeptat, jak vážné to podle fotek je. Ptám se protože to před půl rokem bylo na technické a vše ok. Dřívější majitel to poté měl 2x v servisu a já pak jednou a pokaždé měli auto zvedlé, dívaly se na podvozek a vše bylo v pořádku. Až nyní mi známý říkal, že by se v tom bál jezdit jak to je zrezlé. Tak kdo má pravdu :undecided: Myslíte, že by to stačilo vyvařit, nebo se neobejdu bez výměny celé nápravy? Problém je, že by to byla spolu se spojkou další velká investice a nevím jestli se to vyplatí a jestli vůbec najdu náhradní díly. Jaký je váš názor. Děkuji.
Mitsubishi Galant 2.0 GLS TD (EA6A) 66 kW r.v. 1997


Offline Pepe

 Některé části nevypadají nejlíp a to jsi ještě nefotil nosníky proti zadním kolům . 97 už je dost , protože většina lidí to parkuje na trávě a to afto moc trpí . Třeba se objeví Sir Dag a něco pro tebe najde ve své zbírce .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Nápravnice k mání a skladem :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kelder

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Děkuji za reakce. Sir Dag, vy tedy máte k dispozici celou nápravu? Mohu prosím vědět více podrobností? Například odkud jste, za kolik ji nabízíte, v jakém stavu a podobně.
Mitsubishi Galant 2.0 GLS TD (EA6A) 66 kW r.v. 1997