GalantWeb

Zadní ramena a výměna .

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jedna dobrá rana kladivem a je venku. Na to tam asi není místo viď?
 
Radouš


Offline m4rt4s

Padlo na to snad pul litra WD40, dvě kladiva a ohnul jsem tři důlčíky. ](-:
2.0 Wagon Sportedition


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak teď už to bude asi rozklepaný a zatemovaný na věky  :D. Kdyby si vzal pilku na železo, už by to bylo dávno venku
Radouš


Offline Drak

sundat napravnici není zas taková práce pokud máš hever. Pak už ro jen odvrtáš :) každopádně to nasere
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
přesně ven s tím a je to jedna dvě ... minimálně k tomu máš lepší přístup....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline m4rt4s

Zítra bude poslední pokus sundat rameno bez demontáže nápravnice... Ale jak vidím ty další zarezlé šrouby, no, nevim.... :'( ](-:
2.0 Wagon Sportedition


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Zítra bude poslední pokus sundat rameno bez demontáže nápravnice... Ale jak vidím ty další zarezlé šrouby, no, nevim.... :'( ](-:

 jestli Ti to stojí za ty nervy....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To sme mi češi. Než ručně pižlat půl hodiny pilkou na železo, raději budem chodit 2 dny okolo a přemejšlet jak jinak to udělat  :D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To sme mi češi. Než ručně pižlat půl hodiny pilkou na železo, raději budem chodit 2 dny okolo a přemejšlet jak jinak to udělat  :D

no čéče já bych to už asi dávno ... odtáh do servisu at si s tím hrajou ... nejde o to že na to mám na to prdim... ale ty nervy s tím... to Ti nikdyo nezaplatí....a když vidim že se s tím budu s prominutím (srát) tak to néjni nic pro mě ... radši ten čas věnuju něčemu užitečnějšímu...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline m4rt4s

Jo kdybych měl čas si s tím hrat, tak mi to ani nevadi.. Zitra to vezu prave do servisu za kamosem, at se mi na to mrknou, a zkusi tomu ramenu domluvit. :-)

Uz jsem mesic bez auta a zacina se to na me podepisovat... chybi mi moje mitsu :/
2.0 Wagon Sportedition


Offline m4rt4s

Taaak hotovoo  ^_^ ^_^

Hlavní fígl je v tom, že se musí trošku naříznout nápravnice, aby se ke šroubu dalo dostat s kotoučem, a pak zase ten kousek zavařit - všehovšudy 3 hodiny práce.

Tím pádem je gali opět plně pojízdný! :)

Fotky dodám později, zrovna nám tady bouří :-/

2.0 Wagon Sportedition


Offline m4rt4s

Tak, a opět problémy :(
Po montáži ramen mi bylo řečeno, že nejde úplně na 100% seřídit geometrie, ale že by to nemělo vadit... No, letní jsou na odpis, zvenku na dráty.

Na geomce jsem byl včera, a ti tupci to prostě neumí seřídit na správné hodnoty. Nejspíš jsou ramena o milimetr delší, a kola jsou moc sbíhavé. Máte někdo nějaký nápad, jak to upravit? Auto je v odstávce, nemíním si zničit zimní pneu.  :mad:
Děkuju
2.0 Wagon Sportedition


Offline Pepe

Čus m4rt4si, není to ten Galant za pěknou cenu ?? :angry: Ne nedělám si srandu ale normálně by měli geošku zadní nápravy seřídit  i kdydy byli ramena delší, protože  na exentru jsou 3 mm, ty šrouby jsem kupoval nové. Aže se sjíždí zadní gumy na vnejšku ?? Nejde upravit táhlo nápravy ?
« Poslední změna: 22.10.2011 - 22:03:19 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline m4rt4s

Pepe, je to auto za supr cenu, samo o sobě se nekazí, akorát zoufalý majitel nemůže najít normální servis... V jednom servise mi utrhli palivovou trubku, v druhym servise nenašli lambdu, a ve třetim mi urvali šrouby na rameni. Menší věci si udělám sám, ale na to větší už mám normálně strach to auto někam dávat. A v Kodecaru mě poslali do háje, když jsem řekl, že mám podmínku být při servisu u auta.

Když se ty zadní ramena měnily, tak se trochu nařízla nápravnice, aby byl přístup s flexou, ale na uložení se nešahalo. Nevim, co s tím, jestli mám zase risknout nějaký servis, nebo Kodecar, nebo to zavřít do garáže, nebo to za 25 vystřelit... :(((
2.0 Wagon Sportedition


Offline LivArt

To nemáš v okolí nějakýho garážníka nebo bejvalýho servisáka? Já zatím všechno, co se na autě dělalo, vyřešil takhle a jsem spokojenej.


Offline m4rt4s

No, prej jsou nějací dobří kluci v OV, bývalí mechanici z mitsubishi, tak zkusím tam.
2.0 Wagon Sportedition