GalantWeb

Tuhnoucí řízení

Offline Stillfish

Před rokem mi začalo tuhnout řízení, tehdy jsem to přisuzoval zadřeným spodním ramenům. V servise mi pak při takové roszáhlejší opravě vyměnili i ty spodní ramena, taky čep řízení, tyčku řízení. Nevím přesně co z toho pomohlo, ale bylo to pak lepší.
Teď mi to řízení tuhne znova - a to tak, že když vyjíždím ze zatáčky a pustím volant, tak se vrací do původní polohy jen ztěží a trhaně. Taky jsem zkoušel otáčet volantem bez posilovače a jde s ním silou pohnout snad jen o pul otáčky. Můžou to zas dělat ty ramena? že by vydržely jen rok? ](-: Čím by to ještě mohlo být? Geometrii mám ok. Díky všem zkušenějším za rady :roll:.
« Poslední změna: 19.11.2011 - 17:02:55 od Stillfish »
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline Pepe

Jak je na tom pumpa a náplň posilovače ?  Nechce vyměnit kapalina ?  Kuláky se dají trochu promazat kapalinou pod prachovku .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Stillfish

No, pumpa nevím, nechal jsem to prohlídnout v servise a pry je to ok. Kapalina se už ale taky asi dlouho neměnila. Ale pamatuju si, že dřív jsem s tím volantem otáčel i bez posilovače... :roll: Čím můžu nejlépe promazat ty kuláky? Silikonovej olej? A co se lije za kapalinu do toho serva? :undecided: Díky
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline Pepe

Silikon můžeš zkusit a do posilovče ATF Dexron ll, lll , což je olej do automatů .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Stillfish


Offline Werewolf66

mno me tuhlo rizeni kdyz mi tekl posilovac a bylo tam malo oleje.... ](-:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Jindřišák

Slyšel jsem, že zatuhlé homoklouby mohou dost stížit řízení, ale co je na tom pravdy..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Stillfish

Tak kuláky jsem zkusil promazat co to šlo, ale moc to nepomohlo. Mám ještě měnit tu servokapalinu?  Může mít ta kapalina nebo to čerpadlo vliv i na to, že se mi nevrací volant?
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline Pepe

Třeba volný řemen serva ti též nepomůže a výměnou kapaliny neproděláš . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001