GalantWeb

Autorádio

Offline FrantaPMJ

Kluci, chci si konečně do Galantíka dát klasický 1din rádio s iso konektorem, ale mam v Galantíkovi z původního autorádia s CD měničem origo konektor, ke kterýmu nemůžu sehnat iso redukci, takže to budu muset předělat. Dneska jsem to vyfotil, ale těch drátků je tam nějak moc, poradíte kterej drátek z origo konektoru kam patří??? Ucvaknu ten origo a přes čokoládku to zapojim. Chtěl bych to mít zapojený natvrdo, aby to hrálo i bez klíčku v 1. poloze zapalování. Děkuju, Franta


Offline Pepe

Nějaký konektor mám v garáži  :mellow: kenry ho už sehnal , třeba bude sedět Tobě . :big grin:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

Já si už kdysi objednal na Galantíka redukci z origo rádia na iso, pán mě podle roku ubezpečil, že to je ono a samozřejmě mi přišla redukce z iso na origo konektor, ale na žraloka, tak ten origo konec ucvaknu a použiju jen kabílky a iso. Ten muj konektor je tak 5 mm silnej a dýlka je vidět na fotce, je to k origo kazetovýmu rádiu s cd měničem pioneer, co tam bylo naimplantovaný.


Offline Pepe

Mám konektor na žraloka - ale něco se s tím udělá . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
řekl bych že pepeho konektor to bude von jediný co pro Tebe mužu udělat je že vyndám to co sem koupil a porovnám ho s tím co má pepe.. ale myslím že to bude von....jinak mě stál 54kč
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Přivez to a uvidíme co se dá dělat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
já bych chtěl rámeček je jedno jestli bude černej  ružovej celej nebo prasklej vše se dá opravit.... ......nemužu ho nikde sehnat.... sakra.... :-) ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Jaký rámeček - nemyslíš kaslík ??? :angry: :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

Přivez to a uvidíme co se dá dělat .

Jojo, budeš ho tam mít i s tím konektorem


Offline FrantaPMJ

tak jsem teď našel, že tam teď mam origo 12 pinovej konektor k původnímu rádiu Pioneer, ale redukce stojí skoro 500, takže ho radši odštípnu a čokoládka to jistí  ](-:


Offline Pepe

Koupit ISO konektory a pohrát si s kabílkama. ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jaký rámeček - nemyslíš kaslík ??? :angry: :angry:
kaslík

ne e... myslím ten rameček co se cvaká na posled ten jakoby ozdobnej kolem radia a na kaslík.... ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

Auto má mišácký konektor. Od něj můžeš vyvést redukci třeba na konektor pionýra, jvc atd. Přijde mi prasácké z tohoto konektoru to tahat na iso. Proč? protože z origo mišáckýho konektoru to šoupnu redukcí rovnou na iso.... Jdu to vyfotit a ráno po noční sem hodím foto .-)

Jinak ta redukce stojí nějak 120kč co jsem koukal. Bohužel už nevím kde se to dalo objednat. Je to dva roky zpátky  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Auto má mišácký konektor. Od něj můžeš vyvést redukci třeba na konektor pionýra, jvc atd. Přijde mi prasácké z tohoto konektoru to tahat na iso. Proč? protože z origo mišáckýho konektoru to šoupnu redukcí rovnou na iso.... Jdu to vyfotit a ráno po noční sem hodím foto .-)

Jinak ta redukce stojí nějak 120kč co jsem koukal. Bohužel už nevím kde se to dalo objednat. Je to dva roky zpátky  ](-:

kupoval sem to nedávno na Prumyslový (Praha) za pár kaček...."kdyby"... :-) ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

tak ta redukce jo :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Severín

Mám otázku ohledně antény. Mám v autě rádio a nehraje mi, zjistil jsem, že konektor antény je asi o milimetr menší, než zdířka v rádiu a když jí přidržím, tak to hraje, řešil to někdo?

A ještě jedna otázka, jak funguje anténa s navigací? Když dám přenosnou navi do zapalovače, tak mi to píše, ať ji připojím a nechytí mi žádný dopravní info. Ale v jiných autech no problém. Co s tím? Může to mít spojitost s nezapojeným rádiem?


Offline Pepe

 Rádio - budeš muset navštívit GM elektronic nebo na síti najít a koupit redukci pro konektor antény-  https://www.protruck.cz/autoradia/antenni-adapter-din-iso-aa.htm?gclid=CjwKCAjw4KvPBRBeEiwAIqCB-QzP2Li7DyxZ7CM8DChjve78B4CyGpl2_ITN7BmpgRwVmN9LCbEzLBoC-I0QAvD_BwE .                                                                 Co se týká navigace , je možné že ti nepracuje zásuvka zapalovače - pojistka  .     
« Poslední změna: 21.10.2017 - 20:54:23 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Pokud se fungování zásuvky projevuje tím, že nabíjí, tak funguje. Původně jsem myslel, že je něco se samotnou anténou, ale když to přidržím v tom konektoru rádia, tak hraje naprosto čistě, takže anténa taky musí fungovat.


Offline Pepe

 Anténu a navigaci nepleť dohromady . Kabel, který máš k navigaci, může být vadný . Třeba na mojí Mio navigaci jsem mohl použít pouze original kabel , jinak se přepla pouze na nabíjení a nic jiné nefungovalo . A navi má vlastní systém antény - s rádiem nespolupracuje .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Mám origo kabel k navigaci, už 6 let a v každým autě fungovala a funguje, jenom v galošovi ne:( Nabíjí bez problémů, ale když si zadám aktuální silniční info, tak mi napíše, ať jí připojím do zásuvky. Po zapojení do zásuvky jinde se mi automaticky napojila na info a všechno šlapalo. No nic budu ještě něco zkoušet a znova to zkusím lupnout do jinýho auta, jestli se ten kabel nějak sám v tomhle směru nepodělal (nevím jak), i přes to, že nabíjí, a uvidím na co přijdu.