GalantWeb

znaky , Samolepky atd

Offline Sir Dag

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

Mě to otevřít jde. Raději udělám pak screen a pošlu. Každopádně metody jsou vyobrazené obrázkami.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Venda_K

Ahoj, tak jsem si nechal vyrobit do originálních 15" kol středové pokličky z kusu tyče a z internetového portálu www.autolepky.cz jsem si objednal samolepky a takhle jsem dopadl  :mellow:
« Poslední změna: 29.11.2015 - 06:55:30 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Jeníček

Slušná práce! Autolepky jsou fajn shop, když objednáš ve správnou dobu, máš i poštovný zdarma. K těm samotnejm pokličkám - shánim už dlouhou dobu ty originální na 15ky kola, MR kód teď nemám, jsou to ty chromovaný, jak se vkládají zevnitř a zajišťují kovovou "pružinkou". Tohle je jejich replika?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

Jeníčku..posílal jsem ti na ně odkazy. Na ebay je koupíš za 400kč celou sadu. Jinak na sbazaru je nějaký maník prodává za 5stovek myslím..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Venda_K

Slušná práce! Autolepky jsou fajn shop, když objednáš ve správnou dobu, máš i poštovný zdarma. K těm samotnejm pokličkám - shánim už dlouhou dobu ty originální na 15ky kola, MR kód teď nemám, jsou to ty chromovaný, jak se vkládají zevnitř a zajišťují kovovou "pružinkou". Tohle je jejich replika?

Originální jsem si změřil posuvkou, hodil to na papír a zanesl soustružníkovi jelikož originály byly buď stříklé nebo prasklé. Udělal mi jich 16 za flašku rumu no a ty 3D samolepky jsem si tam nedávno nalepil. Dal jsem za ně cca kolem 750,- za 4ks (co kus to jedna sada na všechny čtyři kola). Železných zásob není nikdy dost i když mi už 4 kusy asi sebral brácha :D. Jediné s čím jsem měl problém tak jsem musel u jednoho kola vzít smirek a díru trošku přebrousit aby tam šly. Vyzkoušel jsem všechny do jednoho kola, když šly, šel jsem na další atd. Kam jedna nešla už jsem vzal brusný papír a brousil dokud do toho či onoho kola nešly. Naštěstí to jsou ošuntělý hliníkáče, ale furd lepší než plecháče :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Sir Dag

Robe yes..ty za 10-12 dolarů kde je ten výběr pokliček. To je ono .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206