GalantWeb

Podložky na zadní kola

Host · 57 · 16414

homo15

  • Host
Vzadu úzký? Co si pamatuju ze srazu, tak jsi vzadu měl snad 235/40R17 ne? Jaký máš kola? Respektive jaký ET? Ono origo 7x17 ET40 jsou nejužší co jde. Já mam 225/45R17 na 7x17 ET40 vpředu jsou zároveň s blatníkem a vzadu mi opravdu těsně může kolo zajet do podběhu. Nevim jestli nemáš vyřezaný lemy (to zahnutí dovnitř), ale podle mě už by jsi šel gumou do lemu.

Schválně si dej vodováhu k lemu svisle na úroveň středu kola a změř kolik mm máš mezi gumou a obrysem auta.

Pokud chceš gumy co lícujou s lemama tak musíš prodloužit dorazy, nesmyslně přitvrdit podvozek nebo ohrnout lemy což na Galantu vypadá hrozně,  jinak si při propružení ohobluješ gumu.

na žádném srazu jsem ještě nebyl, ale asi pujdu do těch VR-4 lemů, počkám na výplatu a hurá na ně, ohýbat plechy a lemy vytahovačkou mi příjde úplně ujeté ! TUZING 


Offline Pepe

 :evil:   To to trvalo , než to dorazilo na správné místo.  :angel:
Já asi půjdu do toho zadního křídla. Cena jde . http://plasttuningshop.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=13_188&products_id=7741
« Poslední změna: 26.10.2015 - 17:50:16 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
:evil:   To to trvalo , než to dorazilo na správné místo.  :angel:
Já asi půjdu do toho zadního křídla. Cena jde . http://plasttuningshop.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=13_188&products_id=7741


jo pepe do toho bych být tebou šel, vypadalo by to líp, drak to má moc hezké a bez toho křídla by to byl normální kombík, vím kde mají i ten jeho přední nárazník jestli bys to chtětl mít třeba stejné jak on  :mellow:  :mellow:  :mellow: budeš tam volat nebo tak něco ?  :mellow:


Offline Pepe

Písnu jim , chci vidět detaily uchycení ke karoserii . Přední nárazník měnit nebudu , stačí mi ten co je na voze . :mellow:
http://www.galantweb.com/index.php?action=media;sa=media;in=1034;preview
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


homo15

  • Host
 :mellow:  :mellow:  :mellow:


Offline Pepe

Uchycení bude asi na lepidlo.
Mělo by to být šroubované , lepidlo ne e . A nárazník ne e e e - ten má i Rob a chtěl by to zkombinovat s mojí mřížkou . Ne, ne- co mám na voze , to tam zůstane .
« Poslední změna: 26.10.2015 - 18:42:21 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

origo je šroubovaný a ve dveřích jsou už vylisované otvory a matice z druhé strany. To asi u normalních nebude
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
já bych se lepidlu nebránil, myslím si že to nic vážit nebude pár kilo max. Jinak tady jsem na netu našel ten spoiler z druhé strany pro představu, ale víc to zvětšit nejde  :mellow:  :mellow:  :mellow: 


Offline Drak

ten z odkazu eshopu je z jednoho kusu a bude se lepit a nebo v rozích provrtávat víko kufru.
Na fotce je originalní spojler, který je ze tří častí aby šel přišroubovat do připravených otvorů. Je to poznat podle krytů na vnitřních stranách ohybu, pod kterým je přístup ke šroubům.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
ten z odkazu eshopu je z jednoho kusu a bude se lepit a nebo v rozích provrtávat víko kufru.
Na fotce je originalní spojler, který je ze tří častí aby šel přišroubovat do připravených otvorů. Je to poznat podle krytů na vnitřních stranách ohybu, pod kterým je přístup ke šroubům.

tak to je jiná  :mellow:  :P


Offline Werewolf66

pepe: normalne to prilep lepidlem na autoskla....ja mam takle prilepenou tu strisku na kufru a drzi to jak Ivan Skala :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Čekám co odepíšou , nemám problém něco lepit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

na žádném srazu jsem ještě nebyl, ale asi pujdu do těch VR-4 lemů, počkám na výplatu a hurá na ně, ohýbat plechy a lemy vytahovačkou mi příjde úplně ujeté ! TUZING

Jo promiň to jsem si tě spletl s Kamikaze - Daneczek. Jemu jsem okukoval káru na jarním Mitsubishi meetingu na letišti Kadov.

Samotný lemy ti jen zvětší šířku auta aby jsi pod ně mohl dát širší/vystouplejší kola ale ten původní lem tam těm kolům bude stále zavazet.

Pepe, pokud to budeš brát tak rovnou i pro mě. Spojlery moc nemusim ale tenhle je hezkej a schová ten hnusnej ostřikovač.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline maxx2

Odpisu ti ze treba nalepit lepidlom tusim  sabaflex alebo nejako podobne. Kazdopadne tmel na skla a uz to neodtrhnes. Budes to musiet odrezat drotom alebo nozom ak sa dostanes. Uz som daval dole par nalepenych spoilerov tmelom na skla a je to zazitok  ](-:
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

Trewore , dám vědět .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Uchycení je 2 x M6 v horním rohu a ostatní lepit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Prosím poradí mi tady někdo jak přelisovat šrouby na zadních kolách ? Podložky kupovat asi nebudu tak jsem si říkal že bych to přelisoval. Jak se to vůbec dělá ? díky  :mellow:  :mellow:


Offline Pepe

Workshop manual " Front axle " strana 26-4 . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001