GalantWeb

Kotuce na Galanta 2,5 V6 24 r.v.1999

Offline Drak

Vykopíroval jsem typy destiček a disku z katalogu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Skvělý,díky, koukám,jak se to u žraloku 2,5 na předku rok od roku liší.


Modyk

  • Host
Zdravím. Poraďte kde seženu brzdové destičky od textaru.


Modyk

  • Host
Prosím napište kde seženu brzdové desky od textaru.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

V Elitu je mají...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Modyk-už máš ty zimmermany?Jak to brzdí? já jsem si je dnes objednal, tak zkusím kdyžtak příští týden napsat, jak fungujou.


Offline Lades

ja na ne nemuzu rict pul slova, brzdit to brzdi...
Modyk-už máš ty zimmermany?Jak to brzdí? já jsem si je dnes objednal, tak zkusím kdyžtak příští týden napsat, jak fungujou.
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Modyk

  • Host
Ještě nevím včera večer jsem si je teprve objednal. Desky už mám jsou od textaru. Jsem zvědav jak to bude brzdit.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
MODYK-už ti přišly ty kotouče? mě jo, zítra je zkusím namontovat, zkusím je s puvodníma destičkama jako test- jak to bude brzdit, dám pak vědět.


Modyk

  • Host
Jeste neprisli nevim kde si je objednaval ale me prijdou az za 5tydnu. Ze je musi objednat az ze zahranici. Urcite dam vedet jak to brzdi. Sem zvedavy jestli to bude lepsi nez origo.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V mjauto, jak poradil Dragon-and-his-Mitsubishi .Za 5 dní byly doma.


Modyk

  • Host
Tak dnes mi psali ze uz kotouce poslali a do dvou pracovnich dnu je mam doma. Nevim proc mi psali ze budou az tak dlouho. Jen co je dostanu a nasadim hned napisu jak funguji.


Modyk

  • Host
Kotouče dorazili. Akorát se mi moc nezdá velikost desek vůči kotoučům. Brzdná plocha se mi zdá nějak málá. Je to O.K.  nebo ne. Posílám nějaké foto. Poradte. Desky jsou od textaru a mají stejný rozměr jako desky co mám na autě. Kotouče jsou taky stejné. Nebo se mi to jen zdá? Foto pošlu.



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kotouče jsem už namontoval, byly na chlup stejné-rozměrem-jako ty staré,desky jsem tam nechal puvodní a brzdí to,je to sice trochu měkčí než dřív, ale to asi proto, že si desky ještě nesedly.Ale zaráží mě to, že ač máme mít stejný zimmermanny, tak ty tam máš 6 velkých děr a já jen 4  :o



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo aha-já má zhruba 256mm.
« Poslední změna: 23.03.2009 - 18:55:32 od robb »


Modyk

  • Host
No tak to bude asi ono. no uvidim zitra jak to bude vypadat.