GalantWeb

brzdový třmen u galanta 98 2.5 V6

Offline koty

Ahoj chci se  zeptat jestli nemáte  tu část jak je namontovaná na těhlici a  je na ní našroubovaný brzdič,protože při výměně  destiček s kotouči mi  šrouby ve spodní části praskli když jsem je chtěl namazat jsou na půl protože  za tu zimu tam  se dostali sračky a sůl a pak to  rezlo a ještě bych potřeboval ty dva šrouby.Tak když někdo bude mít tak pls se ozvěto moc děkuju :-)
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
navařit matku a vytočit. Příště poklepat šroub a povolit prudkým trhnutím nebo povolit klepáním kladiva do klíče
Radouš


Offline Pepe

Ahoj chci se  zeptat jestli nemáte  tu část jak je namontovaná na těhlici a  je na ní našroubovaný brzdič,protože při výměně  destiček s kotouči mi  šrouby ve spodní části praskli když jsem je chtěl namazat jsou na půl protože  za tu zimu tam  se dostali sračky a sůl a pak to  rezlo a ještě bych potřeboval ty dva šrouby.Tak když někdo bude mít tak pls se ozvěto moc děkuju :-)
Ahoj Koty , pro tebe bude jednodušší si zajet do Mlčechvost k Deršákovi . Mám auto déle ale tyhle šrouby jsou jak nové , co se tam dělo ? :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ahoj Koty , pro tebe bude jednodušší si zajet do Mlčechvost k Deršákovi . Mám auto déle ale tyhle šrouby jsou jak nové , co se tam dělo ? :undecided:


No nechal to zareznout a ted se bojí že to urve ale než se s tím kakat tak sem tam taky daval jiný ... je k tomu prd přístup ... teda pokud máš autogen tak to de....ale v paneláku ho nemáme každej.... :-)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

přes prachovku tam musel jít bordel s vodou a ty vrcni šrouby jsou v poho
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

přes prachovku tam musel jít bordel s vodou a ty vrcni šrouby jsou v poho
Píšeš o vodících třmenech ??? Ty jsou nerez , co vím . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

ano ty vodící ty dlouhý šrouby mi  praskli v půlce  a neutahoval jsem praskli mi oba spodní na obou stranách.Předtím když jsem ty brzdy měnil tak jsem je mazal vazelínou keramickou takovou bílou je přímo na brzdy.Jen otázka  jakou mají asi rozteč ty šrouby na těhlici na ten brzdič  pro kontrolu?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

bud 130 nebo 160 mm, zaleží z jakého roku je máš :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Na brzdách se nic nemaže a když tak jen čistým grafitem. Pak se na to nalepí prach kterej na sebe váže vlhkost a zatuhne to
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

JÁ měl na šroubech u brzd takovou modrou pastu.
Robbe, nebylo to lepidlo na závitu?? :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nebo to dělal nějakej mechanik s modrou krví
Radouš


Offline koty

mám rok 98 a brzdy  budou asi z toho roku tak jaký tedy?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

130 mm je rozteč na těhlici a držaku třmenu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Dragon-and-his-Mitsubishi mi přenechal dvoupístové třmeny na předek a zadní třmeny lepší konstrukce . Teď je repasuji - nové prachovky  a nátěr . Foto dám později , připravuji se na STK v srpnu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Červená na brzdy - levná ve spreji . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslíš, že to bude brzdit líp?nebo to bude jen optický tuning.


Offline Pepe

Rozdíl v tlačné ploše je 77mm2 ale rozložení sil je po celé ploše destičky . Počítám že to bude lépe brzdit, jinak pro optický tuning to není rozeznatelné . Destička má délku kovu 149,5mm a je stejná jako stávající .  -_-
« Poslední změna: 17.06.2012 - 10:01:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001