GalantWeb

VR-4 na prodej

Offline jorgin

Slušné to je, ale je to auto ještě před faceliftem...ten stav tachometru je ovšem solidní...škoda, že to není sedan....


Offline Drak

no ono je někdy lepší auto před faceliftem kvuli absenci něktrých vylepšení, kterým to akorát pos... :) Nejlíp je sehnat auto těsně před z roku 98/99 kdy už měly novější procesor, ale ještě nestačily nacpat do převodovky interní filtr, kterej je jednak drahej a pak jeho výměna je taky zažitek :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Svatá pravda, píšou to i majitelé na VR4clubu. -_-  Koukal jsem ebay.co.uk   a je tam pár VR4 na prodej po dílech . Světla obě bez dopravy 80 liber .
« Poslední změna: 15.12.2011 - 19:04:43 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jorgin

ten interní filtr je opravdu chuťovka, musí ven celá převodovka. Chtěl jsem ho měnit, ale nakonec to dopadlo tak, že se jen vypustil a vyměnil olej....sice tam asi litr starého zůstane v měniči, ale s tím se nedá nic dělat, ten olej se i tak zregeneruje....ten filtr jsem si koupil a teď mi leží doma, ale třeba ho později ještě využiju....dal jsem za něj asi 2700,-   ](-: ...fakt je, že po faceliftu ta VR-4 vypadá lépe. Jednak má hezčí nárazníky a prahy a také ty plastové lemy na blatníkách vypadají dost dobře....uvnitř jsem jediný rozdíl zaznamenal v tom, že mají elektricky sklápěná zpětná zrcátka....


Offline Drak

no pravě y plastový lemy jsou celkem průšvih, v blatníku maš asi 6 děr na uchycení toho plastu pod kterým se drží vlhkost a okolo děr pěkně rezne. Sice to není vidět z venku, ale mohli to vymyslet i jinak :)

el. zrcatka se sklápí všem VR-4 i těm z roku 88
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline jorgin

To jsem nevěděl, myslel jsem, že ty lemy jsou z venku jen nalepené....a ty sklápěcí zrcátka asi to tak bude, teď jsem koukal na jednu 96 a taky to měla....v evropské verzi dávali tyhle sklápěčky až od roku 2001 a jen do modelů Elegance a Sport....já je mám a je to celkem šikovná věcička


Offline jorgin

Originál, koupil jsem ho přez Mychaka