GalantWeb

Kdo má M-bank, má výhodu

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

na co M-banku, mam PayPal a pohoda :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline BlackJack

V čem spočívá ta výhoda pro majitele účtu u Mbank ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V práci mi tvrděj, že přes M bank si založíš konto rovnou u výrobce a ten ti to posílá, snad ještě levněji, pak to dávaj na aukro, je tam toho mraky, ale nezkoušel jsem, jak jsem koupil-prodávám. :undecided:


Offline Werewolf66

V práci mi tvrděj, že přes M bank si založíš konto rovnou u výrobce a ten ti to posílá, snad ještě levněji, pak to dávaj na aukro, je tam toho mraky, ale nezkoušel jsem, jak jsem koupil-prodávám. :undecided:

spis ti co prodavaj na aukru to zbozi vubec nemaj, nemaj ani zadnou "smlouvu" s vyrobcem a kdyz si to koupis, tak to proste obednaj na dealextremu a daj tam dodaci adresu toho kdo si to koupil.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak asi tak, jak píšeš, každopádně ty ceny se mi líběj. :D


Offline Werewolf66

Tak asi tak, jak píšeš, každopádně ty ceny se mi líběj. :D

jj,tak opatrne s CLO a DPH :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline LivArt

Mám paypal a beru z ebay, některý věci tam jsou ještě levněji než na dx a hlavně je toho tam víc.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline LivArt

Z Číny ne, 99% věcí z Číny má free shipping.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, tak díky za radu, myslel jsem, že DX je nejlevnější. :mellow:


Offline LivArt

Záleží, co chceš koupit. Já tam třeba dost věcí ani neseženu (různý přesně ořezaný folie a tak).