GalantWeb

Navigace

Offline Zdoter

 Shanim novou navigaci do mysaka,mel jsem TomTom a po 7 letech odesel do vecnych lovist a tak se poohlizim po necem novem. Pri brouzdani po netu jsem narazil na toto:
http://aukro.cz/navigace-gps-7-hd-cz-dozivotni-aktualizace-i3818492154.html
Mate s nimi nekdo osobni zkusenost?? Recenze na internetu jsem nasel celkem obstojne,ale zase ta cena se mi zda nejak podezrele nizka ...
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Za tu cenu dobrý, vypadá skoro, jak kopie garmin


Offline Pepe

Ale není popis GPS chipu .   SIRF III nebo co tam je ?Je pravda že Win Ce6 ti po malé úpravě sys a path přehrajou cokoli .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Koupil jsem na aukru levnej GoClever, nahrál IGO a je to docela pěkně funkční na to, kolik to stálo. Nicméně v telefonu mám Be-on-road s OSM mapama (podstatný je, že jsou zdarma, stejně jako ta aplikace) a jezdím většinou podle toho (androidovej telefon).
« Poslední změna: 22.12.2013 - 22:05:01 od LivArt »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Navigace končí,není nad chytrej telefon. :-D


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Navigaci v mobilu sem měl kdysi  :laugh: Nejdřív TomTOm v Nokii 6630,pak v Mio A702. Kupa lidí zná navigace Mio,ale nikdo už asi neví,že dělali i telefony  ^_^ Teď se mi tady válí starej Goclever,je v tom nacpany IGO8 a zatim spokojenost,az na výdrž na baterky....


Offline Pepe

Mio dělá i kamery do auta , nejen telefony a navigace.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Za sebe mohu vřele doporučit navigační program IGO 8 a případně i jeho novější verzi Primo.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline tombik

Na Android doporucuju Sygic. Pohodlný, pěkný a za dobrou cenu i mapy a jejich doživotní aktualizace (pokud nezměnili něj podmínky pro nové zákazníky)
Používám ho už několik let od Berlína po nitru a bez problémů :-)

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk



Offline LivArt

U Sygicu doplním to, že standardní verzi je možný nainstalovat a používat až na 3 zařízeních zároveň. U voucher verze je to tuším jen jedno.