GalantWeb

Dalkac s vystrelovacim klicem

Offline Duni

Cau :)
 mel bych otazku a snad uz to nejaky zdejsi guru resil :) chci si koupit dalkove ovladani na central a docela dost se mi libi dalkac s vystrelovacim klicem ... byla by to vcelku machrovinka ... kazdopadne to je vetsinou na vw group ... sem tam jsem nasel dalkac s vystrelovacim klicem kde psali ze je to obyc planzeta ktera staci vybrousit aby sedela s origo klicem a jeste tam hodit chip na imobilizer.. pak by to melo slapat ... kazdopadne se mi to nejak nezda ...

tak :) mate s tim nekdo nejake zkusenosti ? predem dik za odpovedi :)
jinak je to samozrejme na galanta 93


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Cau :)
 mel bych otazku a snad uz to nejaky zdejsi guru resil :) chci si koupit dalkove ovladani na central a docela dost se mi libi dalkac s vystrelovacim klicem ... byla by to vcelku machrovinka ... kazdopadne to je vetsinou na vw group ... sem tam jsem nasel dalkac s vystrelovacim klicem kde psali ze je to obyc planzeta ktera staci vybrousit aby sedela s origo klicem a jeste tam hodit chip na imobilizer.. pak by to melo slapat ... kazdopadne se mi to nejak nezda ...

tak :) mate s tim nekdo nejake zkusenosti ? predem dik za odpovedi :)
jinak je to samozrejme na galanta 93

Ano, tohle jsem měl na 93 galata. Problém je, že tyhle nekoncernovy klíče mají špatnou konstrukci toho vystřelování, takže po čase se klíč rozpadne - je to vlivem páčení kloubu při startování. Nedoporučuju k nákupu, ale jinak to opravdu jde udělat. Ten klíč mám ještě stále doma i s jednotkou centrálu a manuálem k připojení.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Duni

dneska jsem nad tim premyslel no :/ kdyz jsem startoval tak to melo vcelku velky odpor :/  nikdy jsem si to neuvedomil, ze musim docela dost zazlacit :/ pri otaceni ... pfff ... tak to je docela dilema  :lipsread:



Offline Drak

nenaprogramuješ. je to jen plastový kryt s tlačítky a planžetou místo klíče. Musel bys tam implementovat vnitřek svého původního klíče
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha,ale když mám dálku zvlášť a klíč taky?


Offline Drak

tak z klíče musíš vypreparovat chip od imobilizeru a z dalky desku a baterku od centrálu a to vše nacpat do toho krytu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206