GalantWeb

Sportovní podvozek na V6 6A13 2000 sedan

Offline sporecz

Sháním podvozek a nevím jaký vybrat, kvůli STK by měl být označeny přesně na můj model auta, poradíte někdo  :D


Offline Bayern

 :angry: chápu to správně že sháníš typový list k tvojim novým sportovním tlumičům/podvozku ? Co to je za blbost ? typové listy se dávají na kola, ale nikdy jsem neslyšel že by to potřebovaly tlumiče. Na stk můžeš vzít dle mého "normální tlumiče" - projít STKáčkem a pak tam dát ten tvůj zázrak  :roll:

 technik na kontrole nebude zjišťovat jestli máš sachs,kyb a pod. a už vůbec né nějaký kód, nebo-li výrobní číslo tlumiče. Hlavně aby fungovali jak mají  -_- 
« Poslední změna: 17.05.2018 - 17:52:41 od Bayern »


Offline elkappi

Přesně jak říkáš jak jsem psal plně stavitelný podvozek BC RACING 20 000 Kč ale tipový list tam nebyl :D
Galant navždy a FTO


Offline sporecz

Mě o tom typovým listu říkal chlápek ze servisu že je to potřeba, taky mi to přišlo divný ale na STK to chtějí říkal,nějak moc si vymýšlejí už.. a co ten podvozek od TA Technix nestačilo by to ? Stojí kolem 8000 cca


Offline Bayern

 :-D  :-D jo to znám, "známý v servisu říkal že:" už jsem úplně alergický na servisy, slušných servisů na moravě je málo a jinde chcou jenom vytřískat z lidí co nejvíc peněz   :big grin: Ta technix je myslím nic moc kvalita.... to bych dal prachy radši tlumiče bilstein jak píše elkapi  -_- + pružiny... možná z toho budeš mít aj větší radost z jízdy než nějaký TA technix  -_-