Forum > Akce a srazy

Mitsubishi sraz 2016

(1/13) > >>

Drak:
informace z FB


Tento sraz podporuje importer MITSUBISHI MOTORS ČR a prodejce MITSUBISHI SMAŽÍK Kladno.

Je jedno, jestli máte stařičkého Colta, nadupané EVO nebo L200 s drapáky. Nebo jen fandíte značce. Jsme jedna velká Mitsubishi rodina a tento sraz je určen hlavně pro nás :)

Čauky přátelé, připravuji větší Mitsubishi sraz ve Velkých Přílepech (Praha). Pokud by chtěl někdo sraz jakkoliv podpořit, dejte mi vědět. Sraz bude Na statku Velkých Přílep, kde je velký asfaltový dvůr, velká klubovna pod střechou a velká stodola s pódiem. V místě je plánovaný stánek s točeným pivem a limonádou. Jídlo také možné zajistit :) Možno zakoupit či grilovat. Pokud počasí dovolí, budu dělat airbrush tetování (znaky Mitsubishi apod.). Dáme si nějakou soutěž o nej auto, kde budou výhrou minimálně poháry.
Pro děti je v místě venkovní hřiště, takže se nemusíte bát, že by se děti nudily. Areál je možné zavřít (vrata, vrátka), takže vám ani děti neutečou :D
Na pódiu je možná nějaká kapela.

Předváděcí jízdy s novou L200, s novým Outlanderem a s ASX!!! Předváděcí jízdy budou v odpoledních hodinách.

V případě zájmu mohu pískovat Mitsubishi motivy na sklo.
Pokud se najde dobrovolnice, dáme bodypainting na pódiu!

Veškeré info se dozvíte na "strance Události"

Rob:
S mladým Smažíkem jsem před revolucí montoval podhledy u Elektromontu,ale on už by si mě asi nepamatoval. :-D

Rob:
takže 1.10. v 15 hodin se na Šestce  uvidí kdo?  :angry:
Já a Pepe + ????

Ironjack00:
ja

Rob:
Drak,Trewor,Severin,Dag,Jeníček,W66.....nic?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi