GalantWeb

elektrika

Offline Alik

cus!mam problem i galanta  rok 98 V6 a u colta rok 89 1,5..u obou tam nebyle delsi doba baterka a ted kdyz chci natocit galanta mak se sama spusti klima anechce to nastartovat!a starter toci normalne,a  cvaka to nekde nad parohama....a to samy mam i u colta..ale bez ty  klimy....kdyztak mi muzete poradit na COLT.gti@seznam.cz..dike alik
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Alik

kluci poradtemi honem jinak nemam cim jezdit do prace.... :omg:  :confused:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
Počuj! Ako dlho ti to stálo? Boli garážované? Mohla sa ti niekde dosta
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline Alik

no u galanta uz to mam v pohode byl to snimac na imobilizer ale dela mi to u colta mam tak svicky brisk premium a prehodil sem je za orig. mitsubishi DENSO a nastartovalo to! ale nechtelo do drzet otacky a kdyz to chciplo tak to uz zase nesllo natocit!a benzin tam, de jiskru to taky haze..takl uz fakt nevim..co stim a to byla jen vyndana baterka!! :confused:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Alik

jo byl v ragazi voda se tam dostat nemohla protoze se to stelo az po tom co sem z galanta dal baterku do colta....a kdyz to chci nastartovat tak tuka v nejkym lere nebo co to je....
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Deejayvenca

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 24
Aliku dyt nemas praci :D
...Venca...


Offline Alik

no a ze nemam praci....hehe aspon mam volno... :lol: ael menysli si ja ybch sel do prace rad........noboj v zari du...pockej az koupim dalsiho galanta...te asi naseru co??hehe sem zvedavej jestli sezenes ten motor...si dej sem inzerat ne??
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
ahoj mam colta rv92 to co ti cvaka je rele co je pod radijem je to rapinani ridici jednotky a cerpadla to muze byt taky spatne nebo chyba v konektoru co je pod pravou sedackou v zadu stim starovanim jsem mel taky problem a zjistil jsem ze je to ridici jednotkou ale muzes met aji chybu nekde jinde musis me to vic popsat a mozna nato prijdem


Offline Alik

no RJ to asi nebude protoze sem vymenil svicky o ono to čaplo...ale nedrzelo to otacky...a kdez sem to zkusil hned po tom co to chciplo tak to zase neslo... :confused: ja uz nevim jak to popsat spis se ptejte...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
co jsem se po tom kdysi pídil, tak řJ zapomene parametry motoru. Volnoběh bývá řízen elektronicky, takže to bude zezačátku na něm asi zlobit - tedy než si ten motor jednotka opět "osahá". Takhle mě to kdysi jeden člověk vysvětloval.
Mě to teda po výměně rozvodů, kdy byla baterka asi dva dny venku neudělalo nic, motor naskočil a běžel normálně.

a chcípá to i když to držíš plynem v otáčkách, nebo jenom na volnoběhu?


Guest

  • Host
no trave je to divny...ale za jak dlouho si zvykne Rj....uz by mohla ne?? :hehe:  


Offline Alik

to sem byl ja sem se neazaregistroval
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Alik

no vllastne...se tonechce vytocit.....ani pod plynem...
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
RJ si na to len tak
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline Alik

kdyz vytahnu svisky tak sou mokry dost.....
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
To znamená, že tie relátka na spínanie čerpadla sÚ OK. Pokia
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5