GalantWeb

povinne ruceni

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pán na telefonu mi to vysvětlit tak,že já jako pražák se níž nedostanu.Ale kdybych bydlel na malé vesnici,tak by to níž šlo.Možná mi mazal med kolem huby,ale i tak jsem se dostal níž, než loni,kdy se ještě nemuselo "přispívat" na hasiče.Tak to asi tak nechám. :-D
detaily bez max. slevy
   TRIGLAV
Basic
3 267 Kč   
Limity: 35/35 mil. Kč
Asistenční služba ZÁKLAD
Pojištění právní ochrany
Mám zájem
   AXA
STANDARD
3 420 Kč   
Limity: 35/35 mil. Kč
Asistenční služby
Bez dokládání bonusů pro řidiče nad 30 let
Mám zájem
   AXA
STANDARD PLUS
3 600 Kč   
Limity: 70/70 mil. Kč
Mám zájem
   AXA
STANDARD MAXI
3 708 Kč   
Limity: 140/140 mil. Kč
Mám zájem
   TRIGLAV
Exclusive
4 312 Kč   
Limity: 70/70 mil. Kč
Asistenční služba PLUS
Úrazové pojištění řidiče
Mám zájem
   ČSOB
STANDARD
4 753 Kč   
Limity: 44/35 mil. Kč
Asistenční služby
MINIKASKO - zvýhodněné havariní pojištění
Mám zájem
   SLAVIA
Základ bez nehod
4 809 Kč   
Limity: 35/35 mil. Kč
Mám zájem
   SLAVIA
Základ
4 809 Kč   
Limity: 35/35 mil. Kč
Široká škála připojištění
Mám zájem
   ČSOB
DOMINANT
4 991 Kč   
Limity: 60/60 mil. Kč
Připojištění soukromých věcí řidiče
Bonifikace propojištění
Mám zájem
   SLAVIA
Profi bez nehod
5 289 Kč   
Limity: 100/100 mil. Kč
Mám zájem
   SLAVIA
Profi
5 289 Kč   
Limity: 100/100 mil. Kč
Maximální krytí
Asistenční služby
Mám zájem
   ČSOB
PREMIANT
5 514 Kč   
Limity: 200/200 mil. Kč
Asistenční služby
Připojištění soukromých věcí řidiče
Mám zájem
   SLAVIA
Premium bez nehod
5 694 Kč   
Limity: 100/100 mil. Kč
Mám zájem
   SLAVIA
Premium
5 694 Kč   
Limity: 100/100 mil. Kč
Mám zájem
« Poslední změna: 07.04.2016 - 21:35:21 od Rob »


Offline Pepe

To je roční nebo půlroční výše platby ?  Tohle platím ročně , po odečtení bonusu.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Tak to budeš muset občas projet , ať nemáš tak drahé parkovné . :D :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ještě mám schovaný trumf,známou ,co dělá taky p.ručení,zítra budu vědět víc.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nakonec mám přes klik pojištění pov ruč. od AXA za 2992kč.
Ale zjistil jsem jednu podstatnou věc,která by se mohla stát i vám.
S paní od kliku si upřesňujem bonusy a ona povídá...máte tam 1 malou pojistnou událost,ale to nevadí,stejně máte maximální bobus.Já na to....co jsem provedl a ona,že neví,ať si to zjistím od mého bývalého pojišťovatele,tj. Slavia.Tak tam volám a otrávená slečna mi sdělí,že jsem naboural hasiče a byla k tomu přivolána policie.Moje auto ale stálo v ten den jak jinak ve dvoře a nikde nebylo.A teď,co s tím.Bonusy mi to nevzalo,ale někdo si možná na mě udělal pojistnou událost.Jak se bránit?Žádná obsílka mi nepřišla.Ale jde mi o princip.Kdybych totiž neměnil pojišťovnu,tak bych se tohle nikdy nedozvěděl a spousta lidí,co je leta u jedný pojišťovny, to taky vědět nemusí,že se na ně něco "uvařilo".
Tak se ptám,neexistuje nějaká online databáse,kam zadám svojí SPZ a uvidím,co moje auto kde imaginárně provedlo?
Už 20 let auto šoféruju jenom já a nepůjčuju nikomu!
Pojišťovna Slavia je pověstná tím,že neplatí a ani nechce komunikovat.To mám jít na policajty a soudit se s pojišťovnou?Jak na šmejda?


Offline Sir Dag

Spíš bych chtěl písemné vyjádření k tomu jaká pojistná událost je hlášená na tvůj vůz. Po vyjádření bych pokračoval dál..a jso udvě možnosti. Buď usoudí, že se jedná o omyl a nebo budou tvrdit, že tvoje auto opravdu způsobilo pojistnou událost. V tomto případě bych šel na policii, protože nikdy nevíš co se událo a mohl by jsi mít zbytečné problémy. Normálně bych nahlásil, že vůz si měl doma a, že si nebyl o nějaké nehodě informován což tě jako pojistitele vozidla ze zákona musí pojišťovna informovat.

Navíc malý dodatek. Pokud se nahlásí jakákoliv škodná událost, tak ti je automaticky odebráno 10% bonusu. Přičemž maximální bonus kterého můžeš dosáhnout u pojišťovny je 50%. Za každý rok bez hlášené škodné události dostáváš 5% bonusu a je jedno kolik vozů máš pojištěných. Dále se neslučují rozdílné kategorie (motorka, auto..).

To znamená, že pokud byla hlášená v roce 2015 škodná událost na tvůj vůz u kterého jsi ty pojistníkem, tak je nesmysl, aby jsi měl maximální bonus..tudíž je to divné a je v tom nějaká neplecha.....Proč myslíš, že když způsobíš škodnou událost, tak ti přijde dopis o tom, že ti navyšují pojistku. Protože pojistná smlouva je přepočtena na nový bonus který je ponížen právě o onech 10%.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
zkusím je zítra přesvědčit,aby začli komunikovat,jinak to pošlu jako pokus o pojišťovací podvod?


Offline Sir Dag

samozřejmě se snažit vše řešit v dobrém..přeci jenom mají na právníky .-)

Druhá věc je, že ty by jsi měl být první kdo podává stížnost a né společnost/pojišťovna, to by pak nehrálo v tvůj prospěch.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dobrý,díky,ale tu pojistnou událost tu nevidím.I tak díky.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak už mám tu fingovanou škodu černé na bílým,sice od jiné pojišťovny,ale zajímavý je,že ještě minulý týden,když jsem hledal v online pov.ručení jsem měl 195 měsíců bonus! :evil:
Jak se bránit,aby to stornovali?


Offline Sir Dag

Nejprve s pojišťouvnou a vše řešit písemně..a když budou dělat problémy, tak oznámení na policii.

To bych dělal já...ovšem, horká hlava.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Přes dopraváka jsem zjistil,že moje auto nikdy nebouralo,takže 100% pojistný podvod. Tak budu psát na českou kancelář pojistitelů stížnost na Slavii.
Dnes se mi pojišťovna svěřila,že se asi spletla a poslala takový jakoby neúplný dokument.Asi vypadám jako číňan!
.....opravdu to vypadá, že došlo k chybě, ale nezpůsobené naší pojišťovnou. V příloze Vám zasíláme Přílohu ke zprávě o zásahu - úhradu za dopravní nehodu, kde jsou uvedeni přímí účastnící nehody. A u jednoho účastníka nehody je uvedena RZ Vaše pojištěného vozidla. Naše pojišťovna si nechá vyžádat originál záznamu o nehodě. Vám bychom chtěli doporučit, abyste zašel na Policii ČR a tam tuto nesrovnalost nahlásil. Spisová značka je uvedena také v přiloženém dokumentu......



Viz příloha a že si mám dojít na policajty.Nevím jestli bych tam měl nahlásit chybu pojišťovny nebo řidičů?
« Poslední změna: 18.04.2016 - 11:29:46 od Rob »


Offline Drak

nahlásil bych podvod pojištovny. S těma řidičema nemáš nic společnýho. Pojištovna se měla přesvědčit, jestli značky obou aut jsou stejné jako ve TP, který musíš na pojištovnu poslat v kopii. Takhle se třeba jeden přepsal a nebo neuměl psát čitelně.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

šel bych tam at máš papír, kdy se někdo v budoucnu ozval. Budeš aspon nějak krytej.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
OK, díky .Ještě mě napadá blbost,jestli v tomhle čechistánu není možné,že jsou 2 stejné RZ;jedna v US rozměru a druhá v klasickém.Našel jsem že mojí RZ měl mít v době nehody vietnamec na své Citroen dodávce. :-D
« Poslední změna: 18.04.2016 - 16:01:39 od Rob »


Offline Sir Dag

Cislo spz by nemelo mit vliv na velikost..tudiz je ciselna rada a jakmile se vyrazi do plechu, tak se odecte ze seznamu volnych cisel. No a to jaky ma rozmer nikdo v tu chvili nevi. Takze logicky by nemely byt dve cisla. Ovsem kdyz ja svuj vuz vyradim nebo nahlasim zniceni spz a spztky si necham (staci i jedna z nich) Tak to cislo se po x letech muze vratit do obehu. Tudiz je mozne, ze ten cinan mel neplatne spz. Je to sice nepravdepodobne, ale stat se muze v nasi zemi vse. Ovsem to by jsi vyhral v loterii. To, ze by mely dve auta stejnou spz je vysoce nepravdepodobne.

Jak rikal Drak. Videl bych to na skrabobis lidi :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Škrabopis to fakt je,co jsem teď zjistil.Asiat měl totiž značku 3AH 6375(to je ta chyba) a ten druhý 2S9 0571,aby to nebylo tak jednoduchý,tak v tom byly drogy a krev(asi vážné zranění) a jde to k soudu.Já bych v tom prý měl figurovat 2000kč ,což je prý za sorbent hasičů a o tuhle sumu mi Slavia navýšila ručení.Zítra volám na kancelář pojistitelů a uvidím,co mi řeknou.