GalantWeb

Odhad ceny

Host · 14 · 5041

Lukas T.

  • Host
Zdravim, za kolik by se dal tak prodat Galant r.v. 91, 2.0l GLSi, hodne peknej, zadnej rez apod. !!!Samozrejme klasicka vybava asi, elekt.okna, zrcadka, posilovac rizeni, a klasicke alu. kola, atd.!ALE JE BEZ PAPIRU!!!


Offline Drak

Citovat
Zdravim, za kolik by se dal tak prodat Galant r.v. 91, 2.0l GLSi, hodne peknej, zadnej rez apod. !!!Samozrejme klasicka vybava asi, elekt.okna, zrcadka, posilovac rizeni, a klasicke alu. kola, atd.!ALE JE BEZ PAPIRU!!!
tak max. za 25 až 30 tisíc.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline LivArt

Pánové, čistě teoreticky, za kolik by byl prodejný můj Galant?

Je to rok výroby 1994, motor 1.8 Gli 85kW, najeto 243xxx km, po vyvaření, aktuálně nikde nic vážného nekvete. Legálně prošel STK. Jediná budoucí investice budou nové letní zadní gumy, tyčky a dva silentbloky předního stabilizátoru. Kromě vyvaření bylo vyměněno těsnění pod hlavou a seřízeny ventilové vůle. Má druhé rozvody ( 200k km) a vyměněný rozvodový řemen před 20k km (předchozí mechanik zapomněl podložku, která řemen skoro roztrhla). Dále byla vyměněna gufera na vačce a klice. Dál jsou udělané přední brzdy (nové desky, kotouče, gumičky) a seřízeny zadní brzdy. Časem by to chtělo vyměnit zadní pakny. 
Je přestavěný na LPG (Stag montovaný a seřiditelný v ČR) před asi 40k km (platnost nádrže do 2018 - nádrž v rezervě), na LPG jezdí perfektně s dobrou spotřebou. Výbava v podstatě žádná, švihadla a zrcátka nejsou v elektrice, klimu to nemá. Dodělán dálkový centrál s odskokem kufru. A eko daň je už vyřízená.
« Poslední změna: 22.07.2012 - 02:51:12 od LivArt »


Offline Pepe

Max . 30 000,-  jinak to budeš mít až po vrakáč.Nepočítej kolik jsi do něj dal ale jak dlouho ho chceš mít .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Drak

no dejme tomu 350tis ,když tam sedm set nasypal
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je tak maximum, co bych za to dal, ale asi až v dalším životě, pokud se narodím bohatým rodičům, ale je krásnej, ani ta červená barva by mě neštvala.


Offline Pepe

Za ty prachy koupíš 3 slušné Legnum-i VR4, bo 350 stačit nebude . By bylo moc blbé jezdit s tím do práce . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Za ty prachy koupíš 3 slušné Legnum-i VR4, bo 350 stačit nebude . By bylo moc blbé jezdit s tím do práce . :angel:
Tj, samo, Legnum je špice, ale coupé  je coupé.


Offline james1986

Za ty prachy koupíš 3 slušné Legnum-i VR4, bo 350 stačit nebude . By bylo moc blbé jezdit s tím do práce . :angel:

na nákup do tesca      :o :o :o :o :o


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Proti tomuhle se červená i A6 mého ředitele . :angel:   Proto jsem to psal .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Asi tak ,s tímhle přijet do práce, tak mám nejpozdějš odpoledne výpověd.