GalantWeb

Ložiska

Offline koty

Ahoj mám prblém s předními ložisky začínají hučet a i ta vůle tam je asi,chci se zeptat koukal jsem různě na přední ložiska a nejlevnější jsou v MJauto jinde jsou drahý a počítal jsem to nějak z německa bych byl na tom podobně kvůli dopravě.Má tu někdo slevu na MJauto nebo tak něco nebo neví jestli u nás je jiná firma s lepší cenou jo jinak ložiska origo z mitsubishi stojí 7000 bez daně  :D .Ještě co v tom je když to ložisko objednám z mj auto tam je jen ložisko ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

ještě dotaz co vše se ještě musí dokoupit nového nebo vyměnit za nové když se bude měnit to ložisko  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
stačí ti jen ložisko. Možná plechový kryt brzdového kotouče jestli ho máš schnilej
Radouš


Offline Pepe

ještě dotaz co vše se ještě musí dokoupit nového nebo vyměnit za nové když se bude měnit to ložisko  -_-

Kryt brzdového kotouče - Mychak na www.mitsubishiclub.cz - 1 ks/500 kč, a ložiska - buď koupit celý náboj nebo ložiska SKF (KOYO) original. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

takle co jsem koukal tak mitsubishi posílá celý náboj proto je to tak drahý oni nepošlou právě samostatně to ložisko  to je napytel :roll:
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

Bud origo sadu ložiska s nábojem. u něj akorat povoliš čtyři šrouby a ložisko je vyměněné.

Nebo SKF VKBA 3307
http://www.vsm.skf.com/cs-CZ/OnlineCatalogue.aspx
« Poslední změna: 17.04.2010 - 10:24:45 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

kdyby to origo stálo třeba 4000 nebo dejme tomu 5000 tak to ještě koupím ale ono to stojí 7000 bez dph :'(
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

to SKF stoji asi 4500,- s daní
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

koupím samotné ložisko a bude se lisovat v mj auto ho mají za 3500 myslím
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A co tohle ložisko dozadu,píšou,že je bez abs senzoru,to by mi dozadu šlo?Mám na PZ kole vuli asi milimetr a nevím,jestli by stačilo třeba jen dotáhnout náboj kola nebo prostě výměna. U toho odkazu na ložisko Vector z Elitu je nespávná fotka.http://www.elitecat.sk/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=VEW+0969&TypNr=7846&NodeId=100579
Abs na autě mám.
« Poslední změna: 21.08.2010 - 15:38:53 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
koupím samotné ložisko a bude se lisovat v mj auto ho mají za 3500 myslím


Přesně tak ... dělal sem to samý je to brnkačka... 4 hodky páce... jen neutrhni šroub jako já....ale jde dobře ven....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

zadky jsou cajk  není tam ta pojebaná poloosa a nepomůže ti to když to přetáhneš protože máš vyběhaný to ložisko  poznáš až to vytáhneš jak se rozsype a tady je odkaz tady jsem je kupoval já na předky oba za 6000  je to skf a je to v poho kup tady najdi si podle čísla to ložisko a napiš jestli ho mají skladem nebo tak   http://www.exvalos.cz/   
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline koty

předky  jdou vytáhnout i stahovákem  ale záleží jak je to zahnily  a autogen taky pomůže je to boj ale  to je se vším když se dělá něco prvně 
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dal jsem auto k mechošovi,to ložisko jen o kousíček dotáh a je to už bez vule!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To je blbost. To není kuželové ložisko aby ho stačilo přitáhnout
Radouš


Offline johny11

To jsem nepochopil  :roll: co je tam za ložisko?Jak to mohl dotahnout? Pokud tam není kuželíkové jak říká Radouš,tak to dotažení je na chvili  -_-


Offline Pepe

Doporučuji výměnu , protože dotažením byla nebo bude v krátké době zdeformovaná až zničená klec kuliček . Nerad bych ,aby sis rozbil afto a i to čím koušeš . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je tam myslim náké dvojité,kuličkové.


Offline johny11

Jasně......dvojité kuličkové s kosouhlym stikem :mellow:
Jak říká Pepe : Doporučuji výměnu , protože dotažením byla nebo bude v krátké době zdeformovaná až zničená klec kuliček . Nerad bych ,aby sis rozbil afto a i to čím koušeš .
Nic jiného bych neradil  :mellow: