GalantWeb

Chvilka večerní nostalgie

Offline johny11


Offline joker87

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
já se učil jezdit s pošťáckou feliciou :-) a teď kromě Galanta jezdím s pošťáckým Renaultem Kangoo


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já začínal na 120 LS užovka.Lehce vytuněná-dal jsem tam nápravu a poloosy z emka.
« Poslední změna: 11.11.2010 - 20:12:07 od robb »


Offline morfes

já jsem začínal (a vlastně furt začínám) na žralokovi V6 24V :laugh:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline johny11

No tak já začínal taky na Škodě 120,nikdy mě nikde nenechala,nechal jsem ji potom na pospas hasičům,na předvádění 100 let výročí has. zachranného sboru.Pěkně ji rozstříhali chudinku  :'(  mezi tím Škoda 100 pak Opel kadett 1.8 gsi to býval můj sen.Koupil jsem ho za 10 tis. a dalších 20 nacpal do karoserie.Totálně sežraný auto,bez podlahy u spolujezdce,ale byl to můj sen.Takže jsem 3 měsíce strávil v garáži a vyvařoval a lakoval.Ještě ho mám ve stodole a motor pořád vrčí  :-D  No a potom přišla micka čirou náhodou mi byla nabídnuta za převod 5800kč dostal nového Renaulta a auta se musel zbavit. Ani jsem nechtěl,ale mám 2 děti a auto je dost veliký  :-D Sedl jsem,povozil jsem se a už jiný auto nechci,okamžitě mi přirostlo k srdci  :-D


Offline Drak

ja se učil jezdit v následujícím. schválně kdo to uhodne :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Drak

tak to bylo celkem rychle :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

doma jsme nic jinýho zajímavějšího neměli k čemu by byly klíčky :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
škoda že nemám skener. Měl bych 2 takový hádanky :-)
Radouš


Offline Duni

škoda že nemám skener. Měl bych 2 takový hádanky :-)

-> mobil ci fotak :)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak sem to tu zběžně sjel tu diskuzi....no, já když řeknu jak jsem začínal než jsem poprvé sedl do osobáku tak mi moc lidí nevěřilo.....

někdy ve 12 letech můj tata jezdil s mixem t815 a tehdy jsem seděl na tom obrovským deklu motoru ca ta patnáctka má a držel volant a občas když sme jeli tak sem ,,šlapal" na plyn, někdy ve 13 už sem byl trošku větší a došáhl lépe na pedály takže jsem s tatrou jezdil po betonárce, taky sem najížděl k umytí auta do boxu , najížděl pod sýpku, na stavbách sem sem tam popojížděl, pak za nějaký ten měsíc sme doma měli teréňák )nissan terrano I) takže jsem to občas zkusil kolem baráku no a o nějaký ten rok později jsme měli š120 od dědy (jo, já český vozy nemusím ale byl první majitel a znáte to, starý člověk, z garáže vytlačit, naleštit a pak zatlačit, ale zase jako jezdíval o něco víc než typycký ,,buřinkáč" :D )ale to sem s ní jel jednou ale prostě pro mě to byla ,,blbá" škodárna no...

 a za nějaký měsíc jsme nebo spíš máma koupila dynamica 4 (samo že nikdo z nás nevěděl co je to za ,,vzácnost") a to už bylo o něčem jiném, to jsem se párkrát svezl i po hlavní cestě ikdyž jsem paíry neměl (většinou mě tatík nechal někde mimo zasídlenou oblast a tam kde policajt nepáchne jak je rok dlouhý samo že taky nechtěli naši mít problém a já nechtěl mít posunutou dobu výdeje řidičáku :D) a kurnik od té doby nechci pořizovat nic jinýho....mít prachy tak ho hned zpátky koupím od spidera :(....táta je na auta celkově ,,ujetý" ale pro mámu byl nissan a pak mišák srdeční záležitost a to i brečela při prodeji.....holt ty finance, to je prevít....

no nicméně....i na střední když přišla řeč (ještě než sme kdokoliv mohl dělat papíry) kdo s čím jedil a každý machroval jak jezdil babetou po poli nebo ti ,,lepší" s traktorem....no a tak jsem pak povyprávěl tento svůj příběh jim.....no a celkem čuměli no....

ja já říkám, já se učil jezdit ,,obráceně",,,od největšího k nejmenšímu :D:D

a s tatrou sem měl možnost se naposledy svézt loni když dělal u jiné firmy (po vystřídání i řidiče MKD) s t815 s3  ^_^

takže tak se mnou.....jak říkám hodně lidí nevěří...a když to tatík zmínil před učitelem autoškoly, když učitel říkal že mi to nějak ,,moc dobře" jde, tatík řekl, nedivte se když první co držel byl volant od tatry  :laugh: a ztoho už se učitel vpodstatě ,,nevzpamatoval" až do mojich závěreček..... ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak ty si to rozepsal z gruntu rovnou od plenek :D
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no od plenek ne, to jsem se narodil a hned jsem měl v rukách řidítka od odrážečky.... ^_^

jinak já jen tak zaregoval na posledních pár příspěvků s tím, kdo jak začíná  ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak kdybych psal taky od plenek tak se mi to nevejde na celou stránku. Prostě vidlák no :-) A takovejch tady bude jistě víc :-D Tenkrát ještě do JZD a ani hnůj nám nevadil. Hlavně že sme se svezli. A pak doma mama "fuj ty smrdíš, ty čuně kde si byl? A mazej do koupelny"  :D
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
 :laugh: njn JéZéDé

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
i s tímhle se tam jezdilo  :D
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
[jestli to bílé auto vpravo je mitsu, tak jaký???je to zhruba rok 1996-asi USA. :mad:....odkaz.. to bílé vpravo[/url
                                                    
« Poslední změna: 04.05.2011 - 19:42:37 od robb »


Offline Drak

no podle miniaturního rozměru videa to nejspíš je mirage VIE




« Poslední změna: 04.05.2011 - 20:07:53 od Yoda »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)