GalantWeb

Odklon kol a sbíhavost

Offline Cimra

Ahoj měl bych dotaz jestli nekdo neví jaký má být odklon kol přední nápravy na galantovy 96-04 2wd protože auto hučí při zatáčení doprava víc,rově trochu a doleva vůbec...měl sem to zvednuté a vůle žádná...tak sem dumal a chodil kolem a ejhle....kolo u řidiče je vykloněné ale kolo u spolujezdce je zároveň se zadní nápravou(viz přehnané foto :-D) ..zajímá mě jestli někdo netuší přesnou hodnotu od výrobce :) díky :)
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Pepe

Viz tabulka:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Cimra


Offline Pepe

Myslím si , že problém bude v ložisku nebo vypadlý kulový čep pod tlumičem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Hmm to podsviceni ve svetlech vypada zajimave  :undecided:


Offline Cimra

prolezu to ještě..ale ložisko nemělo vůli...skusim sundat brzdič a zalomcovat ještě jednou:) jooo je to hezký zrovna sem nemel jinou fotku svího zepředu tak sem tuhle švihnul na gůglu :-D
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Sir Dag

máš čistě fotku toho galoše bez toho tvého nákresu?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Cimra

našel sem hoooooooooo :-D + přídavek....červený kroužky vypadaj pekelně :)
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
našel sem hoooooooooo :-D + přídavek....červený kroužky vypadaj pekelně :)
BEJT TAM 2,5 A  ORIGO SVĚTLA,TAK JE TO PŘESNĚ TEN MŮJ, CO JSEM PRODAL TOMULACOVI! :o
« Poslední změna: 13.04.2015 - 15:29:46 od Rob »


Offline Cimra

Takze nove jisteni:-)  koupil sem predni lozisko dal sem ho tam jedu a huci to min ale  stale :-) a huci zadni lozisko u ridice ktere tam je cca 600 km takze to je bud sracka a nebo ho malo dotahly...dnes se vyhrabal stare co sem sundal(vule kola stejna jako to nove)..zkusil sem stahnout krouzek na abs coz se povedlo a dotahnul sem matku asi o 1/8 otacky (vic to neslo :-D) vule zadna a otaci se jako uplne nove takze trosku ztuha..az bude trosku slusnejsi pocasi tak ho tam skusim nacpat...pokud nebude hucet nebo mit vuli tak ho tam necham a nove lozisko zustane v zaloze se statusem pred pouzitim dotahnout :-D
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jako kdysi u mě http://www.galantweb.com/index.php/topic,2386.msg25329.html#msg25329
 :-D
.......Offline Dragon-and-his-Mitsubishi
Pisatel

Re: Ložiska
« Odpověď #34 kdy: 01.09.2010 - 21:53:40 »
Citace

Já bych ti teda otce nedělal, Drápale, (upravený citát z jedné české pohádky), páč bejt tvůj táta, tak ti za utažení ložiska na géčku useknu pazoury
i jako nemechanik...   :laugh: :laugh: :laugh:
« Poslední změna: 06.05.2015 - 20:17:50 od Rob »


Offline Cimra

Jojo ale lozisko prece vydrzi vic nez 600 km takze je bud spatne nebo tu matku nekdo dotahnul na spatnej moment :-)  otestuju jak dlouo vydrzi jezdit to stary a pak tam hvizdnu to novy....ktery taky dotahnu :-D (vyrobce GSP cena cca 1600? Uz nevim )
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
buď to blbě dotáhli nebo ten zvuk leze odjinud.


Offline Cimra

Nene..kolo ma vuly ktera je znat jako vepř :-D tys to lozisko nakonec vymenil nebo jezdis stale na tom dotazenym ? :-)
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Auto jsem prodal Tomulac-ovi a asi s tím jezdí doteď.


Offline Cimra

No takze se to dotahne a jedem dal :-D az mi ulitne kolo tak vim cim to bylo .
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Fabregas

jen takovej dodatek k tomu odkazu s těmi ložisky.Já na tom hučícím lozisku najezdil necelych 10 000km :D a že by tam byla nějaká vůle na kole to se říct nedá....


Offline Cimra

no to je ten problém :-D mě to hučí a má to vůli...včera sem to dotáhnul a pak sem spěchal do knajpy :-D takže ještě nevim jestli sem to zpravil :-D
2.0 gls 100 kw 1997 sedan