GalantWeb

12.9.2015 Svatba Tisnov

Offline KaGn

Nazdar Kluci (a holky?)
12.9.2015 se budu zenit a se snoubenkou jsme se shodli..ze nez nejakym veteranem bychom radeji jeli galantama..Ja mam 2 ale chteli bychom udelat kolonu na obrad a zpatky.Jsem tim napadem uplne posedly..Pojede se asi z Rasova do Tisnova a zpatky.Kdyz sveze nekdo par svatebcanu rad prispeju na benzin..ale necekat nic velkyho.Byl bych hrozne rad za kazdyho ochotnyho zraloka.Je to sobota a obrad je ve dve odpoledne.Dik za odpovedi a neberte se..zbyde min na Mysaka :-D Dik Michal Brno


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
Mam to vcelku kousek, mozna bych byl pro ale o vikendu bývam gore a jsem linej umývat auto, musel bych přemluvit polovičku ](-: ](-: ](-: ](-:


Offline KaGn

co to je kousek?Budem v Rasove od patku...tak pokud by to nebylo daleko...udelam si brigadu a prijedu Ti ho pomoct oplachnout :) Ale doufam ze to nevyvola vlnu umyvani aut :)



Offline KaGn

Tak to nemas uplne blizko...trochu me mrzi ze se neozvalo vic lidi...nevidim to moc dobre :-(
V kazdem pripade pres Vyskov jezdim casto...dokonce odtamtud pojede jeji strana rodiny (mysleno me budouci zeny)
:)


Offline Jeníček

Já sem tvůj příspěvek četl, ale jsem až z Prahy..
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
je pravda že tady galiku moc nepotkavam, sem tam jednoho staršího stryca s kombalem


Offline KaGn

Sakra zacinam se bat ze to asi neklapne :-/
Ja nechci jet starou octavii nebo tak neco :-/


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
pujc si někde H2, vyjde te to stejně a efekt to má lepši -_-