GalantWeb

Zjistí mi někdo, jestli vůz byl vyřazen z evidence?

Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Ahoj. Můžu na základě spz ( vin asi nenajdu ) zjistit a jak? Jestli bejvalka Galant není vyřazen?, pripadne mohl by nekdo pomoct? Na čkp a ruznych APK jsem normalne vsechny auta v registru dohledal. Takovy ty aplikace,kde zjistis,jestli ma auto POV atd, ale tohle uz nemuzu najit a znacky se nemenili. Diky  :'(
2.5 Byl a 2.5 Bude!


homo15

  • Host
Tak když jsi psal minule že na úřad jít nechceš tak to je potom těžko že  :mellow:


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Tak jako rikam. Jde jen o zajimavost. Asi bych i sel,ale pochybuji, ze mi neco reknou,kdyz uz nejsem v papirech.
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Sir Dag

A proč by ne. když se jenom zeptáš zda to auto pořád existu tak si myslím, že ti odpoví. Páč nechceš žádný osobní údaj. Kór když paní za přepážkou řekneš, že jsi bývalý majitel a jen tě ze zvědavosti zajímá zda autí žije dál a nebo umřelo .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Asi mi nic jineho nezbyde. Sakra... Chovam se,jako kdyby to byl clovek :-D Nemocnej do toho :-D
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky sem pátral po bejvalce... prej byla bouraná ale nikde se nic nenašel..... brečel bych po ní ... tu sem neměl dávat pryč...... sakra....  :'( :'( ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)