GalantWeb

Nový přírůstek 2.5 automat

Offline elkappi

ale to bych nepřidělal křídlo (originál křídlo má na sobě štefty a ve dveřích jsou díry a drášky)
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

to máš rech..no jo..tak hold rozebírka a lakování..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

ale to bych nepřidělal křídlo (originál křídlo má na sobě štefty a ve dveřích jsou díry a drášky)

Já to měřil a vrtal na Galant dveře . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

taky jsem nad tím přemýšlel ale moje původní dveře byli ohnilé (brosit, kitovat a lakovat) a legnum měl zdravé tak to byla jasná volba. Už obdařil tři auta a furt si pohrávám s myšlenkou toho střešního okna :D
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Na předku mi to nějak bouchalo (tipoval jsem to na zahlá ramena) tak jsem je sundal levé šlo na jedničku ale na pravo mi rupnul ten krátký šroub. Odvrtal jsem ho přesně středem což je vidět na druhé fotce ale bohužel jsem neměl závitník abych se zbavil zbytku šroubu ze závitu. A pak jsem si všimnul že mám povolenou tyčku stabilizátoru.
Galant navždy a FTO


Offline Werewolf66

to fakt nasere :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline elkappi

na bílém to mám taky ale ten dlouhej a původní majitel to řešil provrtáním až do interieru a dlouhej šroub 5 let a zatím bez problému.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Závitníky M12x1,25    :-D     ty bych našel .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

já doufám že výdejna nařadí státního podniku taky když tak volám jestli budeš v Praze okolo 11   
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Máte na kombíku taky ten výřez na výfuk. Na mém původním není
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

je tam....jestli někdo nekoupil druhovýrobu....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Na ten co je na fotce patří ještě takové lemování snad to dám do příští soboty dohromady. Zítra přijdou stabilizátory a Kajaby na předek a v týdnu snad ty zadní ramena
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

jj..je tam takový plastový výlisek..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

to je dost teplý
Galant navždy a FTO


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Co povidáš :D já je mám koupený taky. To není teplý, jen šetří toner na potisk krabice. Měla to být sytě červená, ale kvůli úsporám - je přece krize (nebo minimálně před krizí) - se barva jeví světlejší  :laugh: :-D


Offline elkappi

Galant plaval tak jsem vzal od pepeho zadní ramena přelisoval čepy a silentbloky. Při demontáži jsem samozřejmě utrhnul ten excentrický šroub na jedné straně a na druhé šel ven i s pozůstatkem silentbloku. Nápravnice musela dolu ale nakonec vše dobře dopadlo už jen geometrie a bude to komplet (plavání myslím zmizelo uvidím až to pořádně projedu)
Galant navždy a FTO


Offline Trewor

Hmm to mě bude asi čekat taky. Při přejezdu příčný nerovnosti v zatáčce auto dost znervózní. Se služební ovcí na levnejch 15" to samý přejíždim v klidu.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline elkappi

Práce OK až na ručku ta mě vždycky sere (rozebral jsem pakny a třmeny nechal vyset) Až to budeš dělat asi to rovnou shoď celý a kup i ty excentr šrouby. Já to měl úplně na hadry ve sto dvaceti to plavalo v kolejích a nedej bože když jsme v tom jely ve třech. Kdyžtak ti nechám ty starý ramena na repas jinak se nedají sehnat.
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Potřebuji poradit ohledně lambdasondy a jejího ozkoušení jedná se o lambdy ze 120KW, nevím jestli je to vidět na fotce ale na prvním černém kabelu je jeden stříbrný proužek a na červeném dva stříbrné.
Ale nevím kam mám připojit +a- a kde a co měřit poradí nikdo pls.
Galant navždy a FTO


Offline Drak

černý a červený ze střibrným označením - výhřev (červený + od pojistek a černý zem spínaná jednotkou)
černá bez označení - zem
bílá - data do jednotky, při běžícím motoru naměřit od 0 do 1V nejlíp sinusovku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)