GalantWeb

P: Galant 97 2,5 V6 ve špatném stavu, nebo rozprodej na díly

Offline ada4

Pánové, dostal jsem za úkol zbavit se sedanu 1997 2,5 V6-24 v zelené metalíze. buď jako komplet na odvoz, nebo kdybyste někdo měli zájem o díly, tak rozprodej po dílech + odhlášení.
Pokud by někdo měl zájem, komplet za nějakých 5000,- Kč plus převod (není zaplacená ekodaň, norma v TP uvedena S2).
Stav auta je bohužel vcelku žalostný :) Najeto 360.000 km, technickou má ještě rok, dveře a lemy zespoda chycené, na podvozku klasická Galantovská koroze, čili nosníky napůl někde v myším nebíčku. Aby toho nebylo málo, vůz pamatuje i letní krupobití před 2ma lety, takže karoserie připomíná povrch běžné golfové koule.
Motor sice šlape a má tah jak pověstná samice tura domácího, ale hydroštely jsou značně slyšet (neměněny). ISC je vypojeno, nastaveno na trvalé lehké otevření, protože sice trochu funguje, ale někde uvnitř se zadrhávalo a otvíralo naplno (z toho pramenil problém s pulsujícím volnoběhem).
Ve spojce začaly před týdnem chrochtat ložiska předlohové hřídele a na dvojce je synchron už trochu pryč.
Životnost spojky se blíží ke konci, stejně tak životnost brzdových kotoučů a destiček. ve spojkovém pedálu vyměněny gumičky těsnění :)
Levé zadní světlo prasklé, ostatní světla (i mlhovky) v zachovalém stavu.
Anténa chybí, pár let už urvaná, bez náhrady.
Interiér (až na upadávající koženou obšívku řadící páky a prošlapané gumové koberečky) je čistý a jinak neprodřený.
Elektrika funguje komplet až na motorek ostřikovačů.
Pár ramen klepe, tlumiče se zdají ještě OK. Ložiska hučící...

Víc mě teď nenapadá, ale sami vidíte, že je to spíš vrak na ND než na daní do kupy. Přesto nabízím, pokud by někdo zájem měl, přeci jen mi rve srdce, že na to, jak to jezdí, by to mělo skončit hned ve šrotu...

Paralelně s tímto vyhlašuji předběžnou dotazní akci, jestli by někdo měl zájem o díly, čili jestli nebudu tratit na rozprodeji a následném případném odtahu (za který se určitě platit bude). Pište, pokud něco potřebujete (plus navrhněte cenu) a pokud by vás bylo víc, začnu to rozebírat.

Pokud by nebyl zájemce o celé auto, nebo by vás nebylo dost na jednotlivé díly, zhruba do měsíce ho odhlásím.
Fotky teď nemám, hodím se, jak něco udělám (nebo pošlu konkrétnímu zájemci).
« Poslední změna: 21.05.2012 - 09:08:23 od ada4 »
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Jawis

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Ahoj, byl by zájem o celek. Odhlášení zařídím. Odkud jsi? Dík za info. Případně, prosím foto na mail, fechtlari@seznam.cz


Offline Sir Dag

Ahoj..nechci zakládat nové téma...tak to hodím sem .-)
To hugáč (případně i jiní): Takže volant je v černé kůži a na levé straně je mírně ošoupán. Jinak good.
« Poslední změna: 21.12.2015 - 00:09:10 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue