GalantWeb

Převodka řízení

Offline danmickaa

Tak jsem vyměnil všechny čepy, všechny ramena, axiální klouby, pružiny, tlumiče, ale auto stále táhne doprava. Navíc mi volant křupe v jedný poloze a bouchá, když točím volantem že strany na stranu a k tomu ještě se mi pomalu ale jistě ztrácí servo kapalina... I v servisu mi řekl, že dřív nebo později budu muset převodku vyměnit, že už je tam cosi vymačkanýho... Ale teď kde to řízení sehnat? Na internetu jsem našel jedno, je i skladem, ale nevím co to bude za kvalitu...

https://www.gts-shop.de/Lenkung/Lenkgetriebe-Tauschteil/Mitsubishi/Lenkgetriebe-Mitsubishi-Galant-VI-MR455671-MR455282-MR369706.html


Offline Pepe

 Může to být repasovaný díl s tím , že svůj vadný odešleš .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa

A všechny verze galantu s hliníkovou nápravnicí mají to řízení stejný?


Offline Pepe

 Ano .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Tak mě taky táhe doprava ... a táhnul i černej doprava.. ale jen na plecháčích. Nandal jsem jiný kola a netáhnul ani jeden.


Offline danmickaa

Tak je to tak, že mu pošlu svůj díl a potom mi on pošle ten jeho, ale ten jeho není novej, nýbrž starej zrepasovanej... Tak teda nevim no, ale nový řízení asi těžko někde seženu, co?

No a jak je to možný, že s jinýma kolama to netáhne nikam? Já jsem nechal kola srovnat, vyvážit a mám nový gumy, tak nevím...


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Netuším. Netahne neřeším  :D jinak zkus daga jestli nějakou převodu nemá a nebo jestli někdo nedělá repasy v cr


Offline Pepe

Repas tady nikdo ne$ělá a nové řízení je bez dopravy za 60 000.Ten repas je za cca 10 000. Kdy byla dělaná geometrie podvozku?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Tak proč auto táhne k jedné straně?  Brzdy?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa

Na heveru jsem to zkoušel a všechny 4 kola se krásně točí...
Ale na pravým zadním kole je sbíhavost, která nejde upravit, páč jak jsem kupoval ty čepy, tak to rameno není originál a nejspíš bude mít o něco jinačí rozměr, ten excentrickej šroub je úplně na doraz a už nejde víc utáhnout... No ale nevím, jestli je to tím, předtím byla geometrie v pohodě a taky to táhlo na pravou stranu...

Co třeba homokineťák?
« Poslední změna: 02.08.2019 - 15:53:23 od danmickaa »


Offline Pepe

 Homokineťák ne , ten nemá s přibrzďováním nic společné . Myslíš zadní rameno od febestu , kterým se mění zadní sbíhavost , to si měnil ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa

Jo, přesně tohle od Febestu...

Kdyžtak všechny díly mám napsaný v úpravách
« Poslední změna: 02.08.2019 - 16:23:48 od danmickaa »


Offline Pepe

 Dane nevím , ty ramena jsem měnil OBĚ a geo v pořádku . Pochybuji , že ba febest prodával díly s jinou roztečí než jsou díly OEM . A když měním ramena , měním OBĚ .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa


Offline Pepe

 Tak to pardon , ale proč tedy nelze seštelovat celková geometrie vozu . Na tom excetntru je pohyb 8 mm doleva - doprava .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa

To taky nevím...


Offline danmickaa


Offline Sir Dag

upřímě to nevím..ale když jsem je měl venku, tak mi přišly stejné...ovšem vedle sebe jsem je nikdy neměl, natož abych je přeměřoval
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue