GalantWeb

Cukani

Offline Alik

cuz nejezdil sem s autem asi 14 dni a kdyz sem do nej sed  a rozjel se tak to pri pridani plynu cuka...co stim??dela to jen kdyz je auto studeny a v nizkych otackach....diky za rady..... :cry:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Měl jsem stejny problem, stačílo vyčistit palec rozdělovače, který byl totálně zajiskřený a bylo po problému
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline Alik

no ale sem zvedavej jak se na rozdelovac u gti dostanu..je tam malej pristup a je jeste tak blbe schovanej :confused:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Drak

Citovat
no ale sem zvedavej jak se na rozdelovac u gti dostanu..je tam malej pristup a je jeste tak blbe schovanej :confused:
U GTI se na rozdělovač jen tak nedostaneš, protože tam není :) Jestli ti to za studena cuká, zkontroloval bych čidlo teploty.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

aha :confused:  a jaky cidlo draku??ono jich tam je vic ne?? vim ze mi blbne cidlo na teplotu vody!!!!muze to bejt ono??
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Drak

Citovat
aha :confused:  a jaky cidlo draku??ono jich tam je vic ne?? vim ze mi blbne cidlo na teplotu vody!!!!muze to bejt ono??
to bude ono, je zašroubovaný v tělese termostatu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

okej nejaky mam doma tak na to mrknu bude to to mensi nebo vetsi??oni tak sou asi 3....
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Drak

čidlo s jidním konektorem je od budíku na přístrojovce a se dvěma konektory pro jednotku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)