GalantWeb

kridlo

Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
Zdarec chlapi a zeny, shtel sem se zeptat na tohle kridlo http://www.procarparts.com/store-detail.asp?sku=MT99GL%2D4481SPX&dbname=onlinestoreDB nema ho nekdo treba na prodej tady u nas a nebo kolik bude postovne kdyz stoji 109 dolaru. A ten spodek tam musi byt dole to bude na kufru vypadat blbe ne a atest to asi nema co?? :huh:


Offline Drak

Atest to mít nebude. Jestli shániš něco s atestem, tak DE a nebo Rakousko co ma TUV a nebo ABE atest. V tomto případě bude poštovný dražší než samotný křídlo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
hmmm postovne bude stat vic jak kridlo jo tak to je dojeb a ne nemeckych nebo rakouskych strankach bych to nasel a na jakych hlavne???


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ale kridelko je to luxusni...... kolik za to chtej.....?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


miroslav1

  • Host
Hele, jestli chceš něco takovýho tak se koukni na http://www.nippontuning.com/. Já byl přímo
v tý Saydě pro stříšku na svoje auto a ptal jsem se ho na zadní křídlo (chtěl jsem to nízký).
Někam odběhl a přines dvě takový vyšší. Musel jsem si je vyzkoušet na autě a pořád se mi je
snažil vnutit i když jsem mu vysvětloval že takový nechci. Potom začal snižovat cenu a tvrdit
jak to s tím křídlem mýmu Galošovi sluší a tak. Docela se snažil takže by jsi u něj možná
pochodil. Akorát nevím jak to máš daleko do toho NDR.


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157

miroslav1

  • Host
Začínal na 150,- a potom šel až na 120,- euro.


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
jj v poho ted sem osefoval jednoho typka co ho ma a rikal,ze mi ho za trojku proda takze pohodka :big grin:


miroslav1

  • Host
Tak to Ti gratuluji. Kdyby jsi náhodou narazil na to nízké (originál) tak dej vědět. Dík


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
jj urcite dam vedet jak na nej narazim. A zkousel si se zeptat na www.autovrakoviste-nagano.cz   tam myslim ti ho prodaji tak za 1500 myslim :mellow:


miroslav1

  • Host
Volal jsem tam. říkali že ho nemají, ale už je to asi půl roku.