GalantWeb

Nový přírůstek 2.5 automat

Offline elkappi

Teď ve středu jsem pořídil černého kombika v automatu a plynu. Mám dotaz na ten automat co znamená poslední pozice L když ji tam dám tak točí do omezovace ale nezaradi nahoru. A má na sobě sport edition má nárazník jako legnum a černou kůži, sedačky nejsou elektrické a stropnice a plasty u čelního okna jsou bílé. Nejspíš jde o nějakou přestavbu.
Galant navždy a FTO


Offline grafik

ty bílé plasty jsou normální přece bys nechtěl mít celý černý interier. zařazené L je Nízký rychlostní stupeň Pro jízdu na velmi příkrých stoupáních a abyste využily brzdící schopnosti motoru na úsecích s velkým klesáním při nízké rychlosti


Offline Pepe

 V případě převodovky INVECSII je možnost užití řazení stupňů I.  , II. a III.  bráno jako sport, proto je tato převodovka tak navržena .  Taktéž si všimni spínače "Kick-dovn" pod akceleračním pedálem . Při zařazeném stupni D , kde si převodovka řadí podle zatížení motoru automaticky I-IV , nebo IV-I , lze pro potřebu rychlého předjetí sešlápnout pedál k podlaze - spínač Kick-dovn dá povel ECU podřadit o stupeň dolů a pak jede podle možností tvých a provozu až do max. otáček a přeřadí na stupeň vyšší .
« Poslední změna: 18.12.2016 - 19:28:19 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

hoď sem foto co máš .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Je to pelech původní majtel na to sr.. Zadní náprava plave přední tluče a má to řez v karoserii u tlumiče. Když dám plnej přepne z plynu na benzín. Únik vody nejspíš se spojeni vody a plynu, únik olej z lajdackeho sundání ventiloveho víka kvůli rozpadnuti víčka. Práce jak má kostele ale peníz celkem dobrej
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Pak ještě nafotím ty nedostatky a omlouvám se psaní (t9 mobil). Jinak údajně za 600 Kč v plynu cca 450-500km 2.5 v 6 120kw
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Přidej VIN, ať se dozvíme , co v tom máš mít . :D     Jinak to řazení I-II-III máš na blbnutí , protože II. to řadí při 1200 otáčkách .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001




Offline Sir Dag

to s tim přepínáním mi to dělá taky..jakmile razantně přidám tak přepne na benál...nebo když jedu po dálnici s nějakou konstantou otáčkoměru, uberu plyn (někdo mi tam vjede) a pak začnu opětovně přidávat..ovšem pozvolna a hned ka přepne zas na benál..prostě jednotka měla konstantu najednou to šlo dolů a hnedka nahoru....s tím si neumí nějak poradit...

Nepomohlo ani seřízení...Mno..budeme dolaďovat ještě teď tak snad se to změní..ale dosti by to mělo být o jednotce..pak případně o výkonu reduktoru a vstřiků..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 U mého stroje se přepne z LPG na benzin jen  když je málo LPG v nádrži a odběr je vyšší než reduktor stačí dodat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

No mě to dělá jen když ho rvu na doraz třeba odpal z jedničky ale při jízdě mi to nedělá ani když si ten automat podřazuje. A pohrávám si s myšlenkou že bych vyměnil tu převodovku za 5 automat se sekvencí ale to je hodně dopředu pač je to zatím spíš vrak než galant
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Kde ten 5ti kvaltový automat chceš vzít ? :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

leží v dílně z nějakého jiného galantu myslím že jsme ho kupovali kvůli koženému interieru (možná že se mílím ale myslím že je 5 a se sekvencí).
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

V Galantech jsou jen 4 rychlostní tiptronic .  Hlavně si hlídej TCU   - elektronickou jednotku převodovky a ECU motoru , které patří k té sestavě .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

aha tak to jsem nevěděl. Ale stejně si myslím že ta v dílně je jiná.
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 :'( bohužel , jsou pro 4WD  :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

V tom případě jsou tři. já mám tu s tím tlačítkem hold a chtěl bych tu s tou sekvencí. Ale nechce se mi čachrovat s těma řídícíma jednotkama i když je nejspíš mám. Ta stou sekvencí je z R.V.2000
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Ano , s tou sekvencí je to 4 stupňový tiptronic INVECS II  s možností 1-2-3 řadít ručně -SPORT.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001