GalantWeb

Kompletni novy lak...

Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
...panove, mam moznost a uvazuji o koupi pro me noveho galanta 2,4 gls, kombi. muj prvni dotaz se tyka toho, kolik by tak stalo nove prelakovani sakumprask celeho auta ? popravde stribrna se mi moc nelibi, uvazuji o modre (cerne) metalize...mohli by jste mi , pokud vite, napsat kolik by  cca, stalo nove prelakovani ? vim ze se to neda asi urcit predem, nicmene aspon orientacne, abych vedel jestli o tom vubec uvazovat...jasneze skousnu i stribrnou, ale ... ;-)  dik

omlouvam se vsem, ale me dalsi dotazy v dalsich tematech budou nasledovat, alebrz se budu snazit ziskat co nejvice informaci ... dekuji za pochopeni
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Drak

zaleží na lakovně a jestli budou střikat i vnitřky dveří, budou odstrijovat sami atd... odhadem 20-30 tis
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Lakýra u kterýho jsem byl,chce 2500 za kus(jen vnější strana) a střecha 5000kč.Byl by to ranec.


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
hmmm... takze vzhledem k cene auta v podstate nerealna vec....kazdopadne diky za info panove...bude mi muset stacit stribrna.. ;-)
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já chtěl černou a taky jsem si zvykl.Je na tom vidět míň špína(na stříbrné). :mellow:


Offline Pepe

 Stříbrná je dobrá  :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Ono je celolak a celolak.
Někomu stačí když se zvenku odstrojí/zamaskuje pár blbin, připraví na povrch a nahodí se barva.
Jenže to je skoro vždy s vadama ať už že se barva nedostala kam měla nebo naopak kam neměla. A hlavně přes barvu má jít čirej lak, kterýho je větší vrstva než barvy a škrábance se v něm daj vyleštit a hlavně barva samotná často vyšisuje.
Nebo jde vysadit a odstrojit dveře, kapotu a kufr, sundat gumy a plasty kolem dveří, víko nádrže, plasty nad stěračema, okolí motoru a celej čumák a to i když si rozebereš sám je mraky práce jen připravit povrch pro lak a pak jseš klidně na 30-50 když se použije kvalitní chemie a laky.

Sám na dodávce asi 4 roky po celolaku vídím, že se opravdu nesmí šetřit na přípravě. Bublinky a rez :mad:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No a pak je složitější lakovat motorový prostor.


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
......panove dekuji za veskere informace  podnety.
z uvedeneho plyne, ze kdyz koupim auto za cca 30-40 tisic, tak prelakovani za podobnou sumu se proste nevyplati, neboli nema smysl.
takze stribrna to jisti... ;-)
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Pepe

  :mellow:  Správně    :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001