GalantWeb

Alarm Do Galanta

Offline mecak

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
ahojte
možná se ptám blbě ,ale nemůžu nikde najít schéma zapojení blinkrů u Galanta 1995.Dodělávám si alarm s dálk.centrálem a nevím si rady kam a jak zapojit výstup z alarmu na blinkry.předem děkuji všem za ochotu  
Galant 1,8i 1995


Offline Drak

Citovat
ahojte
možná se ptám blbě ,ale nemůžu nikde najít schéma zapojení blinkrů u Galanta 1995.Dodělávám si alarm s dálk.centrálem a nevím si rady kam a jak zapojit výstup z alarmu na blinkry.předem děkuji všem za ochotu
Nejjednoduší je napojit se na blinkry u tlačítka s výstražným trojÚhelníkem.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline mecak

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
ahoj Draku
taky jsem o tom uvažoval ale je tam nějak moc drátů a nevím co je co.tak proto jsem se ptal jestli někde nenajdu to schématko od blinkrů.kdyby se něco našlo bylo by to super tak dík moc.
 
Galant 1,8i 1995


Offline Petr_fm

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
nejjednodussi se pichnout na draty vedouci od pacek... u meho modelu je to na konektoru... najdete ho tak ze odpojite postupne vsechny od pacek a kdyz vam prestanou blinkry blikat, jste spravne...
potom se jednim polem zarovky pichat na draty a najdete oba blinkry... pri tom mit pustene vystrazaky...
u modelu 88-93 jsou to 2 zelene uprostred u zajistovaciho zobacku na nejsirsim konektoru vedoucim od volantu.. vim to presne, dnes jsem si montoval alarm :)
GLSi 2.0, 80kW, 1988 .. stribrna


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
alebo z toho konektru pri zapnutej smerovke odmerat, na ktorom dostava impult, a potom na druhu stranu to iste, my sme to spravili tak  :D