GalantWeb

tabulka nejlepších pneu

Offline Drak

a co to "zavodění" v normálním provozu.....a nesváděj to na mladickou nerozvážnost :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
a co to "zavodění" v normálním provozu.....a nesváděj to na mladickou nerozvážnost :)

no vyháněl pavouky z trubek nee...???  ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
a co to "zavodění" v normálním provozu.....a nesváděj to na mladickou nerozvážnost :)
Záleží na tom co si představuješ pod pojmem  " normální provoz " .....
A navíc , to nebyl závod , ale sázka kdo bude první v cíli ..... !!!
Dobso...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Záleží na tom co si představuješ pod pojmem  " normální provoz " .....
A navíc , to nebyl závod , ale sázka kdo bude první v cíli ..... !!!

 už se poprali už se poprali...,?? na silnicích se nezávodí.....a tečka.... :-D :-D ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
už se poprali už se poprali...,?? na silnicích se nezávodí.....a tečka.... :-D :-D ](-: ](-: ](-:
[/quote
A ty se do toho neplet....... !   Nebo ti pošlu nasranýho klokana ...... Rrrr...!!!
Dobso...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Já nikdy nespěchám..... jen mám alergii na šneky .... :-)

taky jsem kdysi měl,než jsem si uvědomil,že není kam spěchat. Ted co mám těch pár let obyčejný vozy,co moc nejedou,tak sem si odvyknul od rychlýho ježdění. A občasný svezení v silnějším ve mne už jen budí spíš strach a respekt. Je ze mě plazivec  :mellow:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
už se poprali už se poprali...,?? na silnicích se nezávodí.....a tečka.... :-D :-D ](-: ](-: ](-:
[/quote
A ty se do toho neplet....... !   Nebo ti pošlu nasranýho klokana ...... Rrrr...!!!

až pojedu kolem vytahám tě za kalhotky... drzounku....počkej ....klokan skončí v troubě a a nevrč na mě .... ano ..??? nebo pujdeš do klece... :-D :-D ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
taky jsem kdysi měl,než jsem si uvědomil,že není kam spěchat. Ted co mám těch pár let obyčejný vozy,co moc nejedou,tak sem si odvyknul od rychlýho ježdění. A občasný svezení v silnějším ve mne už jen budí spíš strach a respekt. Je ze mě plazivec  :mellow:

 zrovna dneska pán tolik pospíchal že se vo tahač málem převrátil....celej zadní bůček si vomačkal o pootočený kolo..... všechno na kameře no parada.... :-D :-D :-D ](-: ](-: ](-: nevim kam lidi pořád spěchaj... do rakve...?? budu tam první... :-)))) ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nejsměšnější je,že většinou naspěchaj hovno.. hlavně ve městě. Ale at si spěchaj,jediný co mě sere je to,když se mi lepí na prdel. jinak pokud mne neohrožuje..at si dělaj co chcou.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
až pojedu kolem vytahám tě za kalhotky... drzounku....počkej ....klokan skončí v troubě a a nevrč na mě .... ano ..??? nebo pujdeš do klece... :-D :-D ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
Až pojedeš kolem a uvidíš ve zpětnym toto..... tak tě zase já vytahám za kompas ......:-D  -_-   

[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 03.11.2012 - 13:11:37 od Dobsonie »
Dobso...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
velkej stroj na holku  :mellow:
Je velkááá.....a těžká ,ale , zase se na ní cítím docela bezpečně....! To hlavní je...že lítá jak kulovej blesk.. -_-
Dobso...



Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Se všema těma serepetičkama Skoro 500 kg
Přesně nevím pořád tam něco dávaj... Vím ale že odstrojená vážila 460  +/- 5kg

Se picnu, pořád to musim opravovat.... sem bud opitá... a nebo mě zase neposlouchá klávesnice... -_-
« Poslední změna: 03.11.2012 - 12:34:12 od Dobsonie »
Dobso...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tak to musíš bejt silná holka,já si jako mladej 17letej kluk koupil CBR1000F sc21 a ta vážila 274kg,za celou dobu co jsem ji měl jsem ji nikdy nezvednul na stojan  :laugh:


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
tak to musíš bejt silná holka,já si jako mladej 17letej kluk koupil CBR1000F sc21 a ta vážila 274kg,za celou dobu co jsem ji měl jsem ji nikdy nezvednul na stojan  :laugh:
Já jsem drobeček..... malinkej... -_- Naštěstí to má (policajta) tak je po starostech kdyby to mělo vidle tak u toho umřu.... :-D
Ale už mě žuchla,.... teda žuchla jsem i s ní ... naštěstí mě kolem jdoucí pomohli... To víš stačí úsměv a chlapi se můžou přetrhnout... :-D :-D
Dobso...