GalantWeb

Kolko Vydrzi Galant?

Offline Slaine

Nazdar planujem kupit Galantika o ktorom snivam uz dlho teda model 97+ a nasiel som jedneho v darexe ktory ma nabehane 247 000km co ma dost strasi neviem ci bola niekedy robena generalka ale fakt sa mi paci. Co myslite ma zmysel kupovat tak ojazdene auto? tu je inzerat   http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=103380

dakujem
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline Drak

Pokud byl pravidelně servisován, tak bych neměl obavu. Rozvody tě budou čekat stejně v 270 000km. , tak je uděláš dřív.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Slaine

vdaka za odpoved. No pojdem ho pozriet este a popytam sa co a jako. Na druhu stranu je na predaj aj jeden z 98 co ma najazdene 150 000 a ma autom.klimu ale je cerveny a vobec sa mi nepaci..ale to asi radsej kupit novsieho a nastriekat ze :)  
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline ivovik

Ahoj,zrovna vcera som siel okolo darexu,a videl som tam toho galanta,aj ked iba cez plot,ale vyzera byt zachovali.No ,ale neviem,ja osobne by som sa bal kupovat auto z bazaru,hlavne z takychto.Skus sa ist odviest do Viedne a pobehat bazare tam,alebo pozri nejake nemecke stranky,da sa tam slusne vybrat a aj za rozumnu cenu. B)  


Offline Slaine

jasne pozeral som aj nemecke stranky ale zdaju sa mi tam Galanty paradoxne drahsie.. nekupim tam slusneho pod 4000euro cize 160 000sk plus prihlasenie dovoz 20 000 a za 180 kupim uz aj u nas lacnejsie a mam to hned bez opletaciek..co som pozeral tak v CR sa mi vidi ze su za super ceny tak rozmyslam ze od tadial kupit
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline ivovik

No ja som doviezol z Viedne ale diesla,98 sedan,109000 km a vysiel ma aj s prihlasenim 165000,ale dosiel som k nemu uplne nahodou...Fakt sa oplati ist tam na cely den a hladat,lebo tie co sa nepredaju, daju potom do inzeratov na net a tie lepsie su prec hned.A tie cechy,no pozeral som aj tam a ceny maju tiez dobre...


Offline Slaine

hmm asi mas pravdu skusim to tam popozerat..ak by si mal nejaky tipy kam mam ist bol by som vdacny..chcem jednoznacne sedan najlepsie 2liter ale pripadne aj toho dizla by som..a samo ze najlepsie v ciernej alebo tmavej farbe heh ;)  
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline ivovik

hmm,tych dieslov sedanov,je ich brutalne malo,no mozem sa popytat znameho co dovaza auta,ci nejakeho galanta niekde nevidel (to auto sa neda prehliadnut  ;)  ),tak by som ti dal vediet.A mozem pohladat aj vizitku toho predajcu co som kupil ja.To boli auta zexekutovane a predavane....


Offline Slaine

Hmm to by bolo super by si mi pomohol. tych dizlov je malo veru, ako si ty s nim spokojny? ja by som sa bal ze to bude strasne pomale a neohrabane ale mozno sa mylim..vdaka
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline ivovik

:D  moc sa nemylis,je to trochu suchtave auto,ale da sa na nom aj vyblaznit.Ja by som tiez bral radsej benzin,ale casto cestujem,tak hladim aj na spotrebu.Ale spokojny som strasne.Samozrejme ma nejake muchy,ale su to veci ze sa ti to stane na hoci akom aute.


Offline Slaine

sakra to by asi chcelo vyskusat toho dizla ...a aku to ma vobec spotrebu? ze ci sa oplati setrit jeden dva litre oproti benzinu
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline ivovik

juj ha,to ti neviem povedat...palivomer mi ukazuje podla toho do ktorej strany tocim zakrutu...No ine udaje boli v technickom,ine v inzerate ked som ho kupoval a ja mam uplne ine. Ale ked sa riadim palivomerom,dialnica do 5 litrov,mesto do 8 litrov,kombinovana nieco medzi...ale zalezi ako jazdis...urcite by sa dala aj vacsia,alebo mensia. :confused:  


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
At koupis co koupis stejne si to predelas k obrazu svemu a ver mi pujde to pomalu....ale nevim (cele sem to necetl) ale z dieselm se moc nevyradis....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Slaine

no a uz mam po probleme s galantom...kupil som eclipsa :D ako bol by som radsej galanta ale zatial mi musi stacit tato raketka ;)
Mitsubishi Eclipse GS 2000 D20


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
taky dobrý, tak se pochlub, fotky a nějakej ten popis  :)    

 


Offline ivovik

veru ukaz nejake foto a napis za co si to kupil a odkial  :huh:  


slayne

  • Host
no foto este nemam v piatok mam volno tak to nalestim a dam doporiadku a potom pofotim..inak je to US verzia so 140kw cervenej farby...ale chce to investicie cena 100k